_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تاریخ عرضه بازی Layers of Fear 2 مشخص شد

مسائل مرموز و ناشناخته زیادی درمورد دنباله عنوان وحشت انگیز و محبوب Layers of Fear اثر مشترک Bloober Tema و Gun Media که نسخه اول آن در سال ۲۰۱۶ عرضه شده بود، وجود دارد اما تیم توسعه دهنده این بازی به اندازه کافی دست و دل باز بود که یک سری جزئیات جدید درمورد نسخه دوم این سری در اختیار مردم قرار دهد و تاریخ عرضه آن را مشخص کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه در ادامه نیز همچنان با وینفون همراه باشید.

یکی از اطلاعاتی که تا به حال درمورد این بازی باید می‌دانستیم اما آن را از دست داده بودیم، اطلاع از تاریخ دقیق عرضه آن بود که البته اکنون به طور رسمی از آن رونمایی شده و ما می‌دانیم چه زمانی فرصت تجربه این عنوان مرموز را به دست خواهیم آورد که فاصله آنچنان زیادی هم از ما ندارد. علاوه بر دانستن این که این بازی چه زمانی به دستمان خواهد رسید، اکنون کاربران می‌دانند که این بازی مهمان چه پلتفرم‌هایی خواهد بود و فرصت انجام و لذت بردن از این بازی روی چه پلتفرم‌هایی را خواهند داشت.

همین اواخر بود که توسعه دهندگان این بازی اعلام کردند عنوان Layers of Fear 2 در تاریخ ۲۸ ماه می ۲۰۱۹ میلادی برابر با ۷ تیر ماه سال جاری شمسی از راه خواهد رسید که برای آن دسته از کسانی که بی صبرانه منتظر تجربه این بازی بوده‌اند، خبر بسیار خوبی است چرا که فقط یک ماه تا عرضه این بازی به طور رسمی باقی مانده و مدت زیادی برای انجام آن نباید دیگر صبر کرد. همچنین سازندگان این بازی اعلام کرده‌اند که این بازی در زمان عرضه خود روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت و از طریق شبکه استیم (Steam) نیز در اختیار کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. همانطور که در اوایل ماه جاری نیز متوجه شده بودیم، این بازی در تاریخ عرضه خود برای کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ منتشر نخواهد شد اما این موضوع به این معنی نیست که این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد و ما ممکن نیست هیچ وقت این بازی را روی این کنسول دوست داشتنی ببینیم. فقط باید مدت زمان بیشتری صبر کنیم و منتظر بمانیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه از توسعه دهندگان Layers of Fear 2 به دست بیاوریم.

 

منبع :

COMICBOOK

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,