Legend of Theia-top

بازی Legend of Theia یک بازی سبک پازل برای سیستم عامل های ویندوز ۱۰ موبایل و ویندوزفون ۸.۱ است که در آن شما باید به سفری در سرزمینی ناشناخته بپردازید، معما ها و پازل ها را حل نموده و تعادل را به دنیا باز گردانید. این بازی شامل ۴ فصل است و هر کدام از این فصل ها شامل ۱۲ پازل برای حل کردن هستند. با وینفون همراه باشید.

Legend of Theia ورود شما به بازی را با صفحه ی اصلی منحصر به فردش گرامی می دارد. این صفحه دارای چهار گوی است که بر روی دایره ای قرار گرفته اند. اگر روی هر کدام از این گوی ها انگشتتان را نگه دارید، گزینه هایش را نمایش خواهد داد. این گزینه ها شامل موارد: شروع بازی، دسترسی به تنظیمات بازی، نمایش آمار بازی و نمایش راهنمای بازی می شود.

بازی شامل چهار فصل است که هر کدام ۱۲ پازل را در خود جای داده اند. هر مرحله به تدریج باز خواهد شد و قابل دوباره بازی کردن هم هستند. نوع بازی کردن هم مثل دیگر بازی های این سبک بدین صورت است که شما باید سه گوی هم رنگ را به موازات هم به صورت عمودی، افقی یا مورب قرار دهید تا حذف شوند.

Legend-Theia-Screens_2

در بازی شما سه هدف دارید. اولین هدف این است که شما باید تعداد خاصی از سه نوع از جواهرات بازی را جمع آوری کنید. دومین هدف زدودن یخ از گروهی از حفره هاست و در سومین هدف نیز باید با یکی از مخلوقات درون بازی در یک رقابت رو در رو شده و جواهرات جمع آوری کنید. برای افزودن حساسیت به بازی، برای حل پازل ها محدودیت زمانی در نظر گرفته شده است.

اگر شما بازی را شروع کرده باشید اما هنوز حرکتی نکرده باشید، بازی با یک فلش شما را راهنمایی خواهد کرد تا گوی های درست را در کنار هم قرار دهید. علاوه بر این، اگر در یک پازلی، هیچ گویی که با یکدیگر همخوانی داشته باشند، وجود نداشته باشد، بازی به صورت خودکار جای گوی ها را عوض خواهد کرد تا شما بتوانید به ادامه ی بازی بپردازید.

شما می توانید این بازی را به صورت رایگان از فروشگاه مایکروسافت دانلود نموده و به بازی کردن بپردازید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 36 مگابایت
  • منتشر کننده : Giuseppe Zolli
  • قیمت : 1.19$
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه ی تحت اندروید : ندارد
  • نسخه ی تحت iOS : ندارد
منبع : وینفون
9 پست
علی سیف الهی
دانشجوی مهندسی برق - کشته مرده ی مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,