Lenovo-ThinkPad-X1-Wireless-Touch-Mouse-1

همزمان با گسترش خانواده جدید ThinkPad X1 کمپانی لنوو تعدادی لوازم جانبی ویژه برای این سری هم نظیر موس و هدفون معرفی کرد. در این مطلب نگاهی به هرکدام از این لوازم جانبی خواهیم انداخت. در ادامه با وینفون همراه باشید.

Lenovo-ThinkPad-X1-Wireless-Touch-Mouseموس وایرلس لمسی ThinkPad X1 یک موس دوحالته و باریک و سبک است که به همین خاطر برای سفر هم بسیار مناسب است. در قسمت پشتی این موس همانطور که در تصاویر بالا مشاهده میکنید محلی تعبیه شده تا موس کشیده شود و مورد استفاده قرار گیرد و دوباره به حالت اول خود برگردد تا حمل و نقلی آسان داشته باشد.

هدفون ThinkPad X1 برای صدای دالبی بهینه سازی شده و به صورت دوگانه هم برای برقراری تماس صوتی و هم برای گوش دادن موزیک و دیدن فیلم طراحی شده است.

ThinkPad-X1-In-Ear-Headphonesمیکرو آداپتور ۶۵ وات ThinkPad هم ۵۸ درصد کوچکتر و ۵۰ درصد سبک تر از آداپتور استاندارد است و انتخابی ایده آل برای سفر به شمار می آید و برای ThinkPad X1 Carbon و X1 Yoga در نظر گرفته شده است.

Lenovo-ThinkPad-65W-Micro-Adapter-1فیلپ کاور های X1 هم به دلیل راحتی در باز کردن به وسیله مغناطیس و وزن سبک گزینه های خوبی برای X1 Carbon یا X1 Yoga در سفر هستند.

موس لمسی وایرلس ThinkPad X1 از اواخر ژانویه با قیمتی در حدود ۷۰ دلار در دسترس خواهد بود. هدفون ThinkPad X1 از اوایل ژانویه در دسترس است و آن هم قیمتی در حدود ۷۰ دلار دارد و فلیپ کاور های ThinkPad X1 از فوریه در دسترس قرار میگیرد و قیمت های آن از ۵۰ دلار شروع می شود. اما میکرو پاور آداپتور ۶۵ واتی دیرتر در دسترس قرار می گیرد و قیمت این میکرو پاور آداپتور حدود ۸۰ دلار است.

منبع :

MICROSOFT-NEWS

147 پست
امیرحسین شعبانی نژاد
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
poorya_1
پاسخ دهید دوشنبه 14 دی 1394

۸ روز دیگه ویندوز ۱۰ از راه می رسه
منبعwinbeta

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,