lenovo-windows-holographic-1200x800

انتظار بر این بود اولین هدست های ویندوز هالوگرافیک بعد از انتشار به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰ در اوریل معرفی شد اما برخی از آن در نمایشگاه CES دیده شد. یکی از آن ها هدست لنوو مبتنی بر پلتفرم ویندوز هالوگرافیک است. با وینفون همراه باشید

لنوو با معرفی هدست واقعیت مجازی مبتنی بر پلتفرم ویندوز هالوگرافیک پیشتاز دیگر شرکت ها شد. دستگاه لنوو سبک تر از دیگر دستگاه های موجود می باشد و  ۳۵۰ گرم وزن دارد. دو پنل صفحه نمایش OLED ۱۴۴۰ x 1440 و کیفیت بسیاربالاتر از Oculus Rift و HTC Vive و و پشتیبانی از قابلیت تعقیب خارجی با آزادی حرکت ۶ درجه بدین معنی که می توان اشیا را را بدون دستگاه های خارجی یا دوربین اضافه تعقیب کرد و همان چیزی که در مایکروسافت هالولنز نیز وجود دارد. دو دوربین جلویی این دستگاه باعث فعال شدن نرم افزارهای واقعیت مجازی حتی بدون دیدخارجی مستقیم می شود.

این هدست بدون هیچ گونه کنترلر حرکتی عرضه شده است اما با دیگر وسایل جانبی ویندوز هالوگرافیک سازگار است. این شرکت همچنان بر روی نرم افزار های ویندوز استور و برخی نرم افزارهای هالولنز در حال کار کردن است.

قیمت این دستگاه که فعلا نامی ندارد بین ۳۰۰ الی ۴۰۰ دلار و حتی پایین تر تخمین زده می شود و با این قیمت به خوبی می تواند با دستگاه ها گران فعلی رقابت کند.

منبع :

MSPU

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,