ID_Xbox_Logo_Hero-1-938x528

اگر شما هم یکی از افرادی باشید که از یکی از کنسول های بازی مثل PS4 یا XBOX استفاده کنید و همچنین به بازی آنلاین علاقه داشته باشید حتما می دانید که در بازی آنلاین شما تنها می توانید با اشخاصی به رقابت بپردازید که تنها در کنسول مشابه شما در حال بازی هستند و این در حالی است که همه ی ما می دانیم در تمام کنسول ها، بازی های مشابه بسیاری وجود دارد اما امکان بازی با کاربران تمامی آن ها به صورت همزمان وجود ندارد. 

از این رو مایکروسافت این موضوع را هدف قرار داده است و روز گذشته یک خبر خوب به گیمرها داد و اعلام کرد که این امکان را راه اندازی کرده است، البته این موضوع به همین زمان خلاصه نمی شود زیرا پیش از این هم ردموندی ها به فکر این موضوع بودند و برای آن تلاش می کردند که خوشبختانه این موضوع تحقق پیدا کرده است که البته مایکروسافت منتظر نظرات توسعه دهندگان بازی است که بیش از ۱,۴۰۰ استودیو هستند.

البته باید گفت که مایکروسافت تنها قدم اول در این امر را گذاشته است و نیاز به دست یاری توسعه دهندگان دارد، ردوموندی ها در این اطلاعیه اعلام کرده اند که اولین بازی که امکان بازی چند نفره بین کنسول XBOX و PC را خواهد داشت Rocket League است که به زودی این امکان در آن فراهم می شود.

با این حال باید دید که این موضوع  تنها بین PC و XBOX اتفاق می افتاد یا دیگر شرکت های سازنده از جمله سونی هم به این قابلیت چراغ سبر نشان می دهد یا خیر.

نظر شما در رابطه با این قابلیت چیست؟

منبع :

NEWS.XBOX

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
میلاد صحرایی
پاسخ دهید سه شنبه 24 اسفند 1394

به گمونم مایکی میخواد اکس باکسو بترکونه بزارتش کنار 😐 دیگه چیش موند این کنسول ؟ کسی هم میخره از این به بعد ؟ بزار چارتا چیزش بمونه روی خود بدبختش . همشو اورد رو پی سی جلبک مغز 😐 خله ها

  ຖ໐rt໐ຖ
  پاسخ دهید سه شنبه 24 اسفند 1394

  مثل اینکه حالت خوب نیس
  یکی از ارزوهای همه ی کنسول بازا همین ویژگیه
  مایکروسافت اگر اینکارو نکنه پی سی بازا میرن استیم
  مایکروساقت با این کار شبکه ی خودشو گسترده تر میکنه و میتونه به رقابت با استیم،بپردازه

   حسین
   پاسخ دهید سه شنبه 24 اسفند 1394

   موافقم. ایکس باکسی ها حداقل ویندوز ۱۰ شون نهایی

sazhen
پاسخ دهید سه شنبه 24 اسفند 1394

به نظرم ps4 در این زمینه حرفی نخواهد داشت
چون مایکروسافت با ویندوز ۱۰ ایکس باکس و پی سی رو تقریبا یکی کرده
ولی سونی میتونه تغییراتی رو در سیستم عامل ps4 ایجاد کنه ؟ تقریبا جواب مشخصه نه ! از این تعداد آپ دیت های ارائه شده برای xbox و ps4 مشخصه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,