_متفرقه پنل جدید

همکاری Life Fitness و VirZoom برای ساخت باشگاه های ورزشی مبتنی بر ویندوز واقعیت ترکیبی تغییر آینده باشگاه های ورزشی با استفاده از واقعیت ترکیبی

Life Fitness، از مهم‌ترین شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات تناسب اندام و شرکت VirZoom از شرکت‌های توسعه دهنده در زمینه واقعیت مجازی و ورزش‌های مجازی، در قالب پروژه‌ای می‌خواهند که با همکاری یکدیگر ورزش، واقعیت مجازی و بازی‌های رایانه‌ای را با همدیگر ترکیب کنند.

برای این کار، این دو شرکت واقعیت مجازی را روی دستگاه‌های تجاری موجود در سالن‌های بدن‌سازی سراسر دنیا که به شبکه متصل هستند فعال می‌کنند.

VirZoom هم دستگاه‌هایی را که دارای دوچرخه ثابت و کنسول SE3 یا SE3 HD (دستگاه‌هایی مانند تبلت هستند که روی تجهیزات ورزشی برای کار با دستگاه وجود دارند) هستند را با واقعیت مجازی ترکیب می‌کند تا ورزش را هرچه بیشتر از حالت فقط یک تمرین به یک سرگرمی واقعی همراه با حرکت تبدیل کنند.در حال حاضر این شرکت سه نوع محیط را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. ورزشکار می‌تواند روی یک اسب در یک جنگل وسیع بدود، تانک‌ها را با شلیک موشک منفجر کند یا در یک دنیای فانتزی روی یک اسب بالدار پرواز کند و هم‌زمان با این کارهای سرگرم‌کننده کالری هم بسوزاند.

VirZoom این کار را با نصب ماژول‌های خود روی پورت‌های دوچرخه‌های ثابت انجام می‌دهد و با این کار سرعت پدال زدن را اندازه‌گیری می‌کند و این اطلاعات را در واقعیت مجازی به کار می‌برد. دکمه‌های روی فرمان‌ها هم بازطراحی می‌شوند تا به عنوان یک دسته بازی روی دوچرخه‌های ثابت عمل کنند.

Jason Worthy نایب رئیس بخش راه‌حل‌ها و ابتکارات دیجیتال در Life Fitness می‌گوید:

هر روز بیشتر از 2 میلیون عدد از تجهیزات ما روی شبکه فعال هستند و ما هم به صورت مستمر مشغول کار روی تجهیزاتمان هستیم تا آن‌ها را جذاب‌تر و لذت‌بخش تر از قبل کنیم.

اگر شما به عنوان یک ورزشکار می‌خواهید که در یک مسابقه شرکت کنید یا می‌خواهید خود را با یک تمرین جدید به چالش بکشید، واقعیت مجازی VirZoom یک راه‌حل جدید را به شما نشان می‌دهد که با آن می‌توان مردم را به ورزش نزدیک‌تر کرد.

دستگاه‌های موردنظر در واقع نوعی از دستگاه‌های all-in-one هستند که با واقعیت مجازی به صورت کامل درهم‌آمیخته شده‌اند. این دستگاه شامل ماژول VirZoom برای دسترسی به محتوای VirZoom و سیستم واقعیت مجازی است، هم‌چنین می‌توان همراه با این دستگاه یک هدست واقعیت مجازی از سامسونگ یا یک رایانه شخصی که با دستگاه واقعیت ترکیبی ایسر تنظیم شده است را تهیه کرد. مشتریان هم‌چنین یک پوشش ضد عرق برای هدست واقعیت مجازی دریافت می‌کنند و می‌توانند روزانه هم آن را بشورند. هم چنین به صورت مرتب به‌روزرسانی هایی برای نرم‌افزارها منتشر می‌شود و کاربران می‌توانند بازی‌ها و محیط های جدیدی را تجربه کنند و با همدیگر به رقابت بپردازند.

Spencer Honeyman نایب رئیس مشارکت استراتژیک در VirZoom می‌گوید:

اولین مشارکت صنعتی ما با Life Fitness باعث می‌شود که دنیای واقعیت مجازی وارد باشگاه‌های سلامتی تجاری شود.

VirZoom به ورزشکاران با ترکیب سرگرمی و واقعیت مجازی انگیزه مضاعف می‌دهد و باعث می‌شود که آن‌ها فقط به فکر سوزاندن کالری نباشند بلکه بتوانند هم‌زمان با سوزاندن کالری با دوستان خود در دیگر نقاط دنیا به رقابت بپردازند و از واقعیت مجازی لذت ببرند. Life Fitness به‌عنوان یک رهبر در صنعت تجهیزات ورزشی و تناسب‌ اندام محسوب می‌شود و شراکت ما با این شرکت باعث پیشرفت ما و وارد شدن واقعیت مجازی به حوزه تجارت خواهد بود.

Worthy هم چنین اضافه می‌کند:

ما این را می‌دانیم که باشگاه‌های ورزشی تغییر خواهند کرد و مشتریان ما بیشتر از هر زمان دیگری به همدیگر متصل خواهند شد. ما تجربه‌ی جدیدی را در کار کردن با دستگاه‌های ورزشی ارائه خواهیم کرد و شرکت VirZoom یک شریک بسیار خوب برای ساختن آینده باشگاه‌های ورزشی خواهد بود.

این تکنولوژی فعلا در ایالات متحده و در بعضی مکان ها که به صورت بین المللی هستند فعال است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به  آدرس lifefitness.com/virzoom مراجعه کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

18 پست
ستار صوفی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , , , ,