_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تریلر جدیدی از عنوان Life is Strange 2 معرفی شد

به تازگی استودیو Dontnod Entertainment اقدام به انتشار تریلر جدیدی از عنوان Life is Strange 2 کرده است که در آن شاهد جرئیات بسیار کمی در مورد قدرت ها و داستان این عنوان هستیم.

در اولین تریلر منتشر شده از این عنوان شاهد فضایی تاریک تر و اسرارآمیزتری نسبت به نسخه اول این فرنچایز هستیم. در این تریلر شاهد ویدئویی هستیم که به تاریخ 28 اکتبر سال 2016  مربوط می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر منتش شده این عنوان را مشاهده کنید.

در تیزر منتشر شده شاهد ویدئو دوربینی هستیم که بر روی دشبور ماشین پلیسی قرار گرفته است. در محل خاصی ماشین می‌ایستد و ما صدای مردی را می‌شنویم که خود را به عنوان افسر متیو معرفی می‌کند و به اپراتور پلیس می‌گوید که ” 10-10 در حال انجام است” و همچنین درخواست پشتیبانی می‌کند. هنوز مشخص نیست که کد 10-10 به چه معناست اما به نظر می‌رسد که چیز خوبی نیست و گویا موقعیت درگیری خاصی را اعلام می‌کند. این ویدئو با پرتاب شدن افسر متیو و چپ کردن ماشین او به وسیله قدرتی عجیب به پایان می‌رسد.

چند ماه گذشت شاهد انتشار عنوان The Awesome Adventures of Captain Spirit از استودیو Dontnod Entertainment بودیم؛ همانطور که می‌دانید ماجرای این عنوان در دنیای Life is Strange رخ می‌دهد. در عنوان The Awesome Adventures of Captain Spirit شاهد قدرت های جدیدی بودیم که در قالب یک رویای کودکانه در بازی شکل می‌گرفت؛ یکی از قدرت ها، نیرویی بود که باعث شده تا کریس، شخصیت اصلی این عنوان از صدمه دیدن در اثر افتادن از خانه درختی خود به زمین نجات پیدا کند و همچنین کریس دارای قدرت دیگری بود که به او اجازه می‌داد تا اشیا را به اطراف پرتاب کند. اگر این عنوان ها با هم رابطه ای داشته باشد ممکن در نسخه دوم مجموعه Life is Strange شاهد نیرو هایی باشیم که در مجموعه Star Wars شاهد بودیم؟  شاید چیزی شبیه به قدرت Telekinesis.

همانطور که احتمالا می‌دانید نسخه دوم این بازی نیز مانند نسخه اول به صورت قسمت به قسمت عرضه خواهد شد و شما کل مجموعه را با هم در اختیار نخواهید داشت. قسمت اول این عنوان Life is Strange 2 تا چند هفته بعد در تاریخ 20 آگوست برای پلتفرم اصلی یعنی ایکس ‌باکس وان ، پلی‌ استیشن ۴ و همچنین رایانه‌ های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین اخیرا خبر دیگری از این بازی منتشر شده بود که اعلام می‌داشت عنوان Life is Strange 2 هم‌اکنون برای پیش‌خرید از طریق سایت آمازون در دسترس قرار گرفته است.

اگر انتظار برای انتشار فصل دوم این سری برایتان سخت است، می توانید تا آن زمان عنوان Life is Strange: Before the Storm را تجربه کنید. البته اگر هنوز با این فرنچایز آشنا نیستید می‌توانید فصل اول این عنوان را که در 5 قسمت مختلف عرضه شده است دریافت کنید.

لطفا نظرات خود را در مورد تریلر جدید منتشر شده از عنوان Life is Strange 2 را با ما در میان بگذارید.

منبع :

MSPU

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,