امروز تیزر جدید قسمت سوم عنوان Life is Strange 2 که از ساخته‌های استودیوی Dontnod Entertainment به حساب می‌آید و توسط شرکت ناشر Square Enix نیز به انتشار رسیده است، منتشر شد تا ماجراجویی دو برادر داستان این بازی را همچنان دنبال کرده باشد. در ادامه از شما دعوت می‌کنم که برای مشاهده تریلر جدید قسمت سوم عنوان 2 Life is Strange که Wastelands نام دارد، با وینفون همراه باشید. 

این تیزر هیچ بخشی از گیم پلی این بازی را به تصویر نمی‌کشد اما حالت هنری خاص این بازی را به خوبی به ما نشان می‌دهد و همینطور مکالمه کوتاهی میان دو شخصیت اصلی این بازی را که درمورد “آزادی” با هم به گفت و گو می‌پردازند را نیز به تصویر می‌کشد. این تریلر ممکن است به یک اتفاق احساسی که برای یکی از دو شخصیت اصلی این بازی یعنی Sean رخ می‌دهد، و همینطور شخصیت داخلی جدیدی که در قسمت قبلی این بازی به معرفی گذاشته شد، اشاره داشته باشد که برای کسب اطلاع دقیق از جریان آن می‌توانید تریلر جدید قسمت سوم عنوان Life is Strange را در انتهای این متن مشاهده کنید.

دو قسمت قبلی این عنوان در حال حاضر برای هر سه پلتفرم مقصد این بازی یعنی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و قسمت سوم آن که Wastelands نام دارد نیز حدودا یک ماه دیگر، به طور دقیق در تاریخ ۱۹ اردیبهشت برابر با ۹ ماه می سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های ذکر شده به انتشار خواهد رسید تا ماجراجویی این دو برادر همچنان به پیشروی خود ادامه دهد. این بازی در واقع دنباله‌ای بر عنوان چند قسمتی و بسیار محبوب Life is Strange است و شامل یک ماجراجویی تازه است که باز هم شامل دو شخصیت است اما این بار این دو شخصیت دو برادر هستند که در حال سعی برای فرار از آمریکا هستند. Life is Strange 2 درمجموع تا به حال با پذیرش و استقبال خوبی از سوی بازی‌بازان رو به رو بوده است اما به دلیل ذات واقعی خود که هر قسمت با فاصله زیادی از قسمت قبلی آن عرضه می‌شود، باعث انتظار طولانی طرفداران برای ادامه این ماجراجویی‌ها شده اما حتی با این حال هم هنوز استقبال از آن به طور افزاینده‌ای در حال گسترش است. همچنین لازم به ذکر است که اعلام کنم قسمت چهارم این بازی نیز برای عرضه در تاریخ ۳۱ مرداد ماه سال جاری شمسی برابر با ۲۲ آگست ۲۰۱۹ میلادی برنامه ریزی شده و قسمت پنجم که قسمت نهایی این بازی جذاب هست نیز با فاصله چند ماهه از قسمت قبلی خود، در تاریخ ۱۴ آذر ماه سال جاری شمسی برابر با ۵ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به عرضه خواهد رسید تا پرونده این بازی نیز در نهایت بسته شود.

در ادامه از شما دعوت می‌کنم که تریلر جدید قسمت سوم این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

913 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,