از زمان روی کار آمدن فیل اسپنسر وضعیت بازی های پلتفرم اکس باکس شرایط بهتری را پیدا کرده است و توسعه دهندگان بیشتری به این پلتفرم روی خوش نشان داده اند. بعد از مدت ها انتظار علاقمندان نسخه قبلی بازی Life is Strange بالاخره نسخه جدید این بازی برای اکس باکس وان به بازار آمد، در ادامه با وینفون همراه باشید.در بازی Life is Strange : Before the Storm شما در نقش کلویی پرایس، دختر شانزده ساله ی مغرور و یک دنده که توانایی بالایی برای افتادن در دردسر های مختلف را دارد، به بازی خواهید پرداخت. داستان بازی به سه سال قبل از داستان نسخه قبلی بازی بر می گردد، زمانی که کلویی، ریچل امبر را برای اولین بار ملاقات می کند. کلویی تمامی پل های پشت سر خودش را در خانه و مدرسه از بین برده است و تک و تنها در مقابل تمام دنیا قرار گرفته است. ریچل در حالی به زندگی کلویی وارد می شود که شرایطی کاملا متفاوت نسبت به او دارد، زیبا، محبوب، و آینده ای موفق در انتظار وی، ریچل از هر نظر با کلویی متفاوت بود. اما زمانی که زندگی ریچل به دلیل رازهای پنهان وی در حال نابودی است، دوستی جدید او با کلویی به هر دوی آن ها قدرت ادامه دادن را می دهد.

برای تیم سازنده این نسخه از بازی در Deck Nine Games، کار کردن بر  روی این بازی، رویایی بود که به واقعیت تبدیل شد.

ما مدت ها قبل از اینکه شانس کار کردن بر روی این بازی را به دست بیاوریم، از طرفداران Life is Strange بوده ایم. کاراکتر ها، داستان و گیم پلی بازی طوری ما را به خود جذب کرد که کمتر بازی قبلا توانسته بودند این کار را بکند.

هدف ما این بود که داستانی با مفهوم و با معنی را در ادامه نسخه فوق العاده قبلی آن منتشر کنیم. در انتها کاراکتری بیشتر از همه در نسخه قبلی نظر ما را جلب کرد، در کمال تعجب!!، کلویی بود. ما واقعا عاشق کلویی بودیم. او دختری قوی بود که چیزی که می خواست را به دست می آورد و حرف های که می خواست را به زبان می آورد. این مسئله باعث شد تا ما به سال های قبل کلویی فکر کنیم، زمانی که او بدون مکس زندگی می کرد، و این مسیر ما را به ریچل رساند. همه ما می دانیم که داستان او چگونه به پایان رسید، اما سوال اینجاست که داستان او چگونه شروع شد؟ این سوالی بود که ما قصد داشتیم به آن پاسخ بدهیم.

بسیاری از مردم می توانند شخصی را در زندگی خود به عنوان کسی که مسیر زندگی آن ها را تغییر داده و آنچه که اکنون هستند را ساخته است معرفی کنند. این رابطه ها می توانند در چند ماه رخ داده باشند و یا مدت زمان طولانی ادامه دار باشند. برای کلویی آن شخصی که همه چیز را تغییر می دهد، ریچل می باشد. به مناسبت رونمایی از قسمت اول بازی ، ما سعی کردیم تا بیشتر تحقیق کنیم و تعدادی داستان واقعی از دوستی ها و فداکاری ها را معرفی کنیم. به همین منظور ما گروه کوچکی از مردم را تشکیل دادیم تا نامه ای را به آن شخص بخصوص در زندگی خود بنویسند. امیدواریم فیلم کوتاهی که در این رابطه درست کرده ایم  بتواند با شما ارتباط ایجاد کند و شما را با اتفاقاتی که ممکن است در بازی رخ دهد آشنا کند.

این واقعا افتخار بزرگی برای ما بود تا بر روی این بازی کار کنیم و بی صبرانه منتظر نظرات شما هستیم. تئوری ها و تفکرات خود را در رابطه با مسیر آینده و اتفاق های ممکن در قسمت های بعدی با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

XBOX WIRE

95 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,