reid-hoffman2

با خرید لینکدین توسط مایکروسافت، تغییراتی در بدنه هیئت مدیره مایکروسافت نیز رخ داده که باعث می شود تیم فکری این کمپانی بزرگ، باقدرت بیشتری به راه خود ادامه دهد و در تصمیمات کلان این شرکت، مغز متفکر دیگری اضافه شود.

بر اساس اخرین اخبار منتشر شده، موسس لینکدین، Reid Hoffman می تواند به عضویت هیئت مدیره مایکروسافت دربیاید تا ترکیب هیئت مدیره قوی تر از گذشته شود. او بعد از تکمیل معامله ۲۶.۲ میلیارد دلاری لینکدین، می تواند به هیئت مدیره ملحق شود. بر اساس گزارش Recode هنوز به دلیل مشکلات مربوط به اعتماد طرفین، پیشنهاد رسمی به هافمن داده نشده است، و تا تکمیل قدم های بعدی این معامله، او در این ترکیب قرار نخواهد گرفت ، اما انتظار می رود که بعد از تکمیل این قرارداد،تا انتهای امسال، او با رایی که اعضا می دهند، به مجموعه مدیریتی مایکروسافت اضافه شود و او را قاعدتا در صندلی هیئت مدیره ردموند خواهیم دید.

اگر هافمن به ترکیب هیئت مدیره اضافه شود، می تواند برای بهبود مسیر تکنولوژی و کسب کار کمک های زیادی به این شرکت انجام دهد بجز اینکه می تواند در بودجه و مدیریت لینکدین کمک کند. بخصوص به دلیل اینکه هافمن در شروع کار PayPal جزو اعضای هیئت مدیره بود و همنطور یکی از سرمایه گذاران فیس بوک بود. البته توانمندی های او در همینجا ختم نمی شود، او جزو هیئت مدیره موزیلا نیز هست، موزیلایی که در رقابت با دو مرورگر مایکروسافت اس.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
shadow
💔 0 پاسخ دهید پنجشنبه 27 خرداد 1395

چرا تلگرام این نسخه win32شو که به این خوبیه پورت نمیکنه بره ویندوز ۱۰ 😑😑😑 اینقدر سخته براشون؟؟؟

sasan
💔 0 پاسخ دهید پنجشنبه 27 خرداد 1395

اینستاگرام درست شد! الان میشه دیگه دانلود کردش

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,