لینکدین اخیرا از نقشه خود برای افتتاح یک دفتر جدید در دیترویت آمریکا پرده‌برداری کرد. این شرکت پس از بررسی بیش ار ده شهر آمریکا سرانجام دیترویت را به دلیل وجود استعدادهای بالای موجود در آن انتخاب کرد. به‌نظر می‌رسد پس از تصاحب این شرکت توسط مایکروسافت سرعت رشد آن افزایش بیشتری پیدا کرده است. برای آگاهی از جزییات همراه ما باشید.

مایکروسافت در سال گذشته لینکدین را با قیمت ۲۶ میلیارد دلار خریداری کرد، تا بزرگترین معامله در دنیای فناوری با نام مایکروسافت رقم بخورد. با خرید این شرکت توسط ردموندی های روند توسعه و رشد آن شتاب بیشتری پیدا کرده و افتتاح دفتر جدید در شهر دیترویت آمریکا را باید قدمی در همین مسیر دانست.

مقامات این شرکت معتقد هستند که ادغام فرهنگ سازمانی قدرتمند این شرکت با استعدادهای پویای این شهر باعث ایجاد فرصت های اقتصادی مناسب هم برای کارمندان و هم شهر دیترویت خواهد شد. در حال حاضر مسئولین این شرکت مشغول نهایی کردن تهیه ساختمانی موقتی برای دفتر خود هستند تا بتوانند دیگر امور پیش رو را با سرعت بیشتری توسعه دهند.

همزمان با تهیه این ساختمان موقتی مقامات این شرکت در پی پیدا کردن محلی برای دفتر دایمی شرکت هستند. لینکدین درنظر دارد تا طی ماه های پیش رو نیروهای لازم برای دفتر جدید را استخدام کند. روند توسعه و رشد شرکت لینکدین را پس از تصاحب آن توسط مایکروسافت چطور ارزیابی می‌کنید؟

منبع :

MSPU

1139 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,