لینکدین

لینکدین به سختی در حال تلاش است تا روش‌های بهتری برای استخدام کاربران خود فراهم سازد و بهترین شغل‌های در دسترس را برای هر فرد انتخاب کند. حالا تنها چند هفته پس از اضافه شدن قابلیت معرفی کننده شغل، این شبکه اجتماعی حرفه‌ای می‌تواند با استفاده از اطلاعات پروفایل شما تعیین کند که آیا موارد مورد نیاز برای استخدام شدن در این شغل را دارید یا خیر. با وینفون همراه باشید.

قسمت How You Match که صلاحیت شما را بررسی خواهد کرد در سمت راست توضیحات هر شغل، موارد مورد نیاز برای آن شغل را با مهارت‌ها و تجارب شما را مطابقت خواهد داد. این لیست شامل چندین مورد مانند سطح تحصیلات، مهارت‌ها، سابقه کاری شما، شغل فعلی شما است و نشانگر این خواهد بود که آیا تحصیلات، مهارت‌ها و سابقه شما برای استخدام در این شغل کافیست یا خیر.

کاربران Premium لینکدین نیز قادر خواهند بود تا شرایط خود را با دیگر کاندید‌های دریافت شغل مقایسه کنند و اطلاعات دقیقی از رقبای خود بدست آورند.

به اضافه ویژگی جدید How You Match، کاربران لینکدین دکمه‌ای با عنوان 1-Click Apply را نیز در بالای توضیحات برخی از شغل‌ها مشاهده خواهند کرد که اطلاعاتی شامل رزومه، ایمیل و اطلاعات کامل پروفایل را برای سازمان جوینده کارمند ارسال خواهد کرد. تمام این ویژگی‌ها با هدف سرعت بخشیدن به روند استخدام اضافه شده‌اند تا کاربران بتوانند در زمان کمتر گزینه‌های بیشتری را مشاهده کنند و شغل بهتری را برای خود برگزینند.

منبع :

ON MSFT

214 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,