جدیدترین نسخه از مجموعه بسیار محبوب و پرطرفدار Forza Horizon چندی پیش عرضه شد که مورد ستایش بسیار خوب منتقدان و طرفداران قرار گرفت. مطمئنا بسیاری از شما می‌خواهید بازی را پلات کنید، اگر جزء این دسته افراد هستید، پس پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با لیست کامل تروفی و اچیومنت‌های Forza Horizon 4 همراه ما باشید.

Forza Horizon 4 تازه‌ترین عضو خانواده ریسینک محبوب و پرطرفدار Forza Horizon است. در این بازی شاهد ویژگی‌هایی چون دنیایی مشترک، فصل‌ها و رویدادهای منحصر به فرد هریک و حتی گزینه گرافیکی 60 فریم برثانیه روی ایکس باکس وان ایکس هستیم. در کل 55 تروفی و اچیومنت برای Forza Horizon 4 در نظر گرفته شده که مجموع 1000 امتیاز را شامل می‌شود. بدون معطلی بیشتر به سراغ 55 تروفی و اچیومنت‌های بازی همراه با توضیحات هر یک می‌رویم.


Welcome to Britain in Forza Horizon 4

Welcome to Britain

امتیاز؛ 10

توضیح: به فستیوال هورایزن (Horizon Festival) بروید؛

این تروفی و اچیومنت با تکمیل مسابقه مقدماتی که در آن شما بسیار سریع تمام 4 فصل را در چندین اتومبیل تجربه می‌کنید، باز خواهد شد.


Pride Before the Fall in Forza Horizon 4

Pride Before the Fall

امتیاز؛ 10

توضیح: برای فصل پاییز هورایزن تایید صلاحیت شوید؛

با تکمیل کردن مسابقات، چالش‌ها و فعالیت‌های دیگری شما “مهارت” به دست خواهید آورد. نوار مهارت خود را پر کنید تا به فصل پاییز هورایزون دسترسی پیدا کنید. شما می‌توانید نوار مهارت (Influence) را روی نقشه در منوی بازی مشاهده کنید.


Snow Problem in Forza Horizon 4

Snow Problem

امتیاز؛ 10

توضیح: برای فصل زمستان هورایزن تایید صلاحیت شوید؛

با تکمیل کردن مسابقات، چالش‌ها و فعالیت‌های دیگری شما “مهارت” به دست خواهید آورد. نوار مهارت خود را پر کنید تا به فصل پاییز هورایزون دسترسی پیدا کنید. بعد از اینکه دسترسی به رویدادهای Showcase پاییز برای‌تان باز شد، دوباره نوار مهارت را پرکنید تا به فصل زمستان دسترسی پیدا کنید. شما می‌توانید نوار مهارت (Influence) را روی نقشه در منوی بازی مشاهده کنید. در حالی که هورایزن پاییز به سر می‌برید، شما دو هدف برای به دست آوردن مهارت دارید؛

 1. تایید صلاحیت و دسترسی به رویدادهای Showcase فصل پاییز
 2. تایید صلاحیت و دسترسی به فصل زمستان

Optional Extras in Forza Horizon 4

Optional Extras

امتیاز؛ 10

توضیح: اولین Car Mastery را به ماشین خود اعمال کنید؛

Car Masteries پرک‌هایی هستند که می‌توانید روی هر یک از ماشین‌های خود اعمال کنید. هر یک از آن‌ها تجربه شما را در حالی که شما آن ماشین را می‌رانید، به طریقی بهبود می‌بخشد. در این میان می‌توان به کسب مهارت بیشتر هنگامی که در حال مسابقه دادن هستید و دادن Wheelspinهای رایگان اشاره کرد. با خرج کردن Skill Points می‌توانید Car Masterieها را باز کنید. هر ماشین دارای درخت مهارت خاص خودش است و برخی از ماشین‌ها بیشتر از بقیه دارای Car Masteries هستند.


Spring Into Action in Forza Horizon 4

Spring Into Action

امتیاز؛ 10

توضیح: برای فصل بهار هورایزن تایید صلاحیت شوید؛

در ابتدا، باید دو تروفی و اچیومنت Pride Before the Fall و Snow Problem را به دست آورید. با تکمیل کردن مسابقات، چالش‌ها و فعالیت‌های دیگری شما “مهارت” به دست خواهید آورد. نوار مهارت خود را پر کنید تا به فصل زمستان هورایزون دسترسی پیدا کنید. بعد از اینکه دسترسی به رویدادهای Showcase زمستان برای‌تان باز شد، دوباره نوار مهارت را پرکنید تا به فصل بهار دسترسی پیدا کنید. شما می‌توانید نوار مهارت (Influence) را روی نقشه در منوی بازی مشاهده کنید. در حالی که در هورایزن زمستان به سر می‌برید، شما دو هدف برای به دست آوردن مهارت دارید؛

 1. تایید صلاحیت و دسترسی به رویدادهای Showcase فصل زمستان
 2. تایید صلاحیت و دسترسی به فصل بهار

Welcome to a New Horizon in Forza Horizon 4

Welcome to a New Horizon

امتیاز؛ 30

توضیح: برای هورایزن روستر (Horizon Roster) تایید صلاحیت شوید؛

در ابتدا، باید سه تروفی و اچیومنت Snow Problem ،Pride Before the Fall و Spring Into Action را به دست آورید. با تکمیل کردن مسابقات، چالش‌ها و فعالیت‌های دیگری شما “مهارت” به دست خواهید آورد. نوار مهارت خود را پر کنید تا به فصل زمستان هورایزون دسترسی پیدا کنید. بعد از اینکه دسترسی به رویدادهای Showcase بهار برای‌تان باز شد، دوباره نوار مهارت را پرکنید تا این تروفی و اچیومنت را به دست آورید. شما می‌توانید نوار مهارت (Influence) را روی نقشه در منوی بازی مشاهده کنید. در حالی که در هورایزن بهار به سر می‌برید، شما دو هدف برای به دست آوردن مهارت دارید؛

 1. تایید صلاحیت و دسترسی به رویدادهای Showcase فصل بهار
 2. تایید صلاحیت و دسترسی به هورایزن روستر

Jolly Cooperation in Forza Horizon 4

Jolly Cooperation

امتیاز؛ 20

توضیح؛ پنج مسابقه Co-Op هورایزن لایف (Horizon Life) را کامل کنید؛

بخش هورایزن لایف دنیایی متصل است که در آن دیگر بازیکنان را به عنوان رقیب در جاده‌ها می‌بینید. در این بخش می‌توانید بین Solo و Co-Op (به تنهایی و همکاری) یکی را انتخاب کنید. برای به دست آوردن این تروفی و اچیومنت، Co-Op را انتخاب و صبر کنید تا دیگر بازیکن‌ها به شما ملحق شوند. اگر بازیکنی جوین شد، مسابقه را کامل کنید، 5 مرتبه این کار را انجام دهید تا تروفی و اچیومنت مربوطه را به دست آورید. در این میان اشاره کنم که برای دسترسی به Co-Op این بخش، ابتدا باید تروفی و اچیومنت Pride Before the Fall را به دست آورده باشید.


Human After All in Forza Horizon 4

Human After All

امتیاز؛ 20

توضیح: پنج مسابقه Co-Op را کامل کنید؛

علاوه بر انتخاب گزینه PvP (بازیکن در مقابل بازیکن) هنگام ورود به هر رویداد، مسابقات تک به تک نیز این تروفی و اچیومنت را دربر می‌گیرند. بردن یا باختن مهم نیست، پس از اینکه 5 مسابقه را کامل کردید، تروفی و اچیومنت مربوطه را به دست می‌آورید. احتمال بسیار بسیار کمی وجود دارد که با مسابقات تک به تک تروفی و اچیومنت مربوطه باز نشود بنابراین اگر این‌طور شد، 5 مسابقه چند نفره را کامل کنید.


There’s No 'I' in Team in Forza Horizon 4

There’s No ‘I’ in Team

امتیاز؛ 10

توضیح: برای اولین بار در رویداد Forzathon Live# شرکت کنید؛

در ابتدا، باید برای هورایزن روستر (Horizon Roster) تایید صلاحیت شوید. در بخش هورایزن لایف، هر پنج دقیقه یک بار به شما در رابطه با Forzathon Live# اطلاع رسانی می‌شود. پس از اینکه تلنگر بزرگی ظاهر شد و بخشی از نقشه شما هایلایت شد، به آن مکان بروید و منتشر علامت ساعت بمانید تا Forzathon Live# شروع شود. Forzathon Live# یک چالش گروهی برای همه در دنیای بازی است و باید آن را کمال کنید. به همین منظور، همه شما موظف به کمک در یک هدف بزرگ خواهید شد. این رویداد شامل 3 چالش (دور) و محدوده زمانی 15 دقیقه‌ای می‌باشد. هنگامی که گروه شما دور اول را کامل کرد، فورا به دور دوم صعود خواهید کرد و اگر دور دوم را کامل کنید، دور سوم را طی خواهید کرد.


Teamwork Makes the Dream Work in Forza Horizon 4

Teamwork Makes the Dream Work

امتیاز؛ 20

توضیح: دوم سوم رویداد Forzathon Live# را کامل کنید؛

Forzathon Live# رویدادهای عمومی هستند که هر ساعت یک بار و در یک مکان خاص هنگامی که شما آنلاین هستید روی نقشه فعال می‌شوند. توسط یک اعلان روی قسمت میانی صفحه نمایش به شما گفته می‌شود که به دایره صورتی روشن/ بنفش رنگ روی نقشه بروید. برای به دست آوردن این تروفی و اچیومنت، گروه شما باید ابتدا دور اول را کامل کند، پس از اینکه به دور دوم صعود کردید، آن دور را هم کامل کنید تا به دور سوم و نهایی برسید، سپس دور سوم را کامل کنید. در میان مسابقه مختلفی برای هر دور در نظر گرفته شده که با انجام بازی می‌توانید از ماهیت آن‌ها باخبر شوید.


Life of the Party in Forza Horizon 4

Life of the Party

امتیاز؛ 30

توضیح: در 20 تا از رویدادهای Forzathon Live# شرکت و حداقل دور اول هر یک را کامل کنید؛

برای دست یابی به این تروفی و اچیومنت، کافیست که دور اول رویداد Forzathon Live# را که هر یک ساعت یک بار شروع می‌شود، کامل کنید. این کار را 20 بار تکرار و تنها لازم است دور اول رویداد را در مسابقه محدودیت زمانی 15 دقیقه‌ای کامل کنید. برای اینکه به محل این رویداد بروید، روی نقشه Forzathon Live را انتخاب کنید یا به محض اینکه اعلان آن روی صفحه نمایشگر ظاهر شد، دکمه ایکس را فشار دهید تا مسیر رفتن به آن روی نقشه ظاهر شود.


Whatever Next? in Forza Horizon 4

?Whatever Next

امتیاز؛ 20

توضیح: تمام رویدادهای Showcase را کامل کنید؛

با به دست آوردن مهارت، طی 4 فصل بازی پیشرفت خواهید کرد. همچنین همزمان در رویدادهای Showcase نیز شرکت می‌کنید. در مجموع 5 رویداد Showcase در بازی قرار گرفته شده‌اند که به سه تا از آن‌ها با باز کردن هورایزن روستر دسترسی پیدا خواهید کرد. با بخش هورایزن روستر پیش بروید و در حال به دست آوردن مهارت باشید تا بالاخره دو رویداد بعدی Showcase نیز برای‌تان باز شوند. برای دست یابی به این تروفی و اچیومنت لازم نیست رویدادهای Showcase را برنده شوید، تنها آن‌ها را تکمیل کنید.

شاید بتوان با شرکت در رویدادهای Co-Op دیگر بازیکنان و بدون باز کردن رویدادهای Showcase به تروفی و اچیومنت مربوطه دست پیدا کنید. اگر یکی از بازیکنان در دنیای بازی شما قبلا به همه رویدادهای Showcase دسترسی داشته و میزبان مسابقات Co-Op باشد، می‌توانید در رویدادهای Co-Op بازیکنان دیگر شرکت کنید و تروفی و اچیومنت مربوطه را به دست آورید.


Colossus of Roads in Forza Horizon 4

Colossus of Roads

امتیاز؛ 20

توضیح: به راند (دور) دهم از سری مسابقات Horizon Road برسید؛

با کامل کردن سری مسابقات جاده‌ای هورایزن، Tier آن بخش از هورایزن لایف افزایش می‌یابد. پیشرفت شما از طریق این Tierها بر اساس میزان مهارتی است که شما از مسابقه در رویدادهای مربوطه کسب می‌کنید. همچنین می‌توانید مسابقه‌ها را دوباره انجام دهید تا مهارت مربوط به آن مسابقات را به دست آورید. شما مهارت بیشتری با تمام کردن مسابقات در رتبه‌های بالاتر به دست می‌آورید و همچنین می‌توانید کسب کردن مهارت را با اعمال کردن مهارت Masteries به برخی از ماشین‌ها افزایش دهید.


Muddied in Forza Horizon 4

Muddied

امتیاز؛ 20

توضیح: به راند (دور) دهم از سری مسابقات Horizon Dirt برسید.


Bouncy Bouncy, Having Such a Good Time! in Forza Horizon 4

!Bouncy Bouncy, Having Such a Good Time

امتیاز؛ 20

توضیح: به راند (دور) دهم از سری مسابقات Horizon Cross Country برسید؛

با کامل کردن سری مسابقات کراس کانتری هورایزن، Tier آن بخش از هورایزن لایف افزایش می‌یابد. پیشرفت شما از طریق این Tierها بر اساس میزان مهارتی است که شما از مسابقه در رویدادهای مربوطه کسب می‌کنید. همچنین می‌توانید مسابقه‌ها را دوباره انجام دهید تا مهارت مربوط به آن مسابقات را به دست آورید. شما مهارت بیشتری با تمام کردن مسابقات در رتبه‌های بالاتر به دست می‌آورید، و همچنین می‌توانید کسب کردن مهارت را با اعمال کردن مهارت Masteries به برخی از ماشین‌ها افزایش دهید.


I Live My Life… in Forza Horizon 4

…I Live My Life

امتیاز؛ 20

توضیح: به راند (دور) دهم از سری مسابقات Horizon Drag برسید؛

فستیوال مسابقه با سرعت (منظور همان مسابقات Horizon Drag) مدت زمان بسیاری را از وقت شما طلب نمی‌کنند. بخش The Juggernaut کمتر از یک دقیقه وقت و با کامل کردن 3300 مهارت را به شما می‌دهد، این درحالی است که مسابقه این فستیوال کتر از پانزده ثانیه وقت می‌خواهد و با کامل کردن آن 1100 مهارت به دست خواهید آورد. در کل برای دست یابی به این تروفی و اچیومنت کمتر از سی دقیقه طول خواهید کشید.


Moonlighting in Forza Horizon 4

Moonlighting

امتیاز؛ 20

توضیح: به راند (دور) دهم از Street Scene برسید.


Horizon Fashion Week in Forza Horizon 4

Horizon Fashion Week

امتیاز؛ 20

توضیح؛ صد لباس (پوشش) برای شخصیت خودتان باز کنید؛

در این بازی آیتم لباس‌ها برای سفارشی سازی شخصیت شما مورد استفاده قرار می‌گیرند و می‌توان آن‌ها را به چند روش به دست آورد:

 • از طریق پاداش‌هایی که برای رسیدن به رتبه‌های بالاتر به دست می‌آورید. این پاداش‌ها با پیشرفت شما در بخش‌های مختلف هورایزن لایف به شما داده می‌شوند
 • از طریق پاداش‌های wheelspin
 • با بسته گسترش دهنده که در آنیده برای بازی منتشر می‌شود (با بسته گسترش دهنده، لباس‌ها و مجموعه‌ای از بهترین ماشین‌های جیمز باند در دسترس کاربران قرار می‌گیرد)
 • از طریق آیتم‌های قابل خریداری در Forzathon Shop#

با روش‌های بالا مجموع صد لباس را برای شخصیت خود به دست آورید تا تروفی و اچیومنت مربوط را کسب کنید.


Official Horizon Board Game in Forza Horizon 4

Official Horizon Board Game

امتیاز؛ 20

توضیح؛ تمام دویست بورد پاداش (Bonus Board) را درهم بکوبید؛

با لینک پایین به نقشه تعاملی از تمام 200 بورد این بازی خواهید رفت.

https://www.kudosprime.com/fh4/gamemap.php

در این نقشه می‌توانید موقعیت مکانی تمام 200 بورد بازی را مشاهده کنید. در نقشه مربوطه گزینه‌های زیر را مشاهده می‌کنید:

 • 50 بورد فست تراول (Fast Travel boards)
 • 150 بورد مهارت (Influence boards)
 • 15 انبار (Barns)
 • 12 خانه (Houses)
 • 12 منظره‌های زیبا (Beauty Spots)

با این نقشه می‌توانید علاوه بر موقعیت مکانی 200 بورد مدنظر برای کسب این تروفی و اچیومنت، همچنین مکان‌های دیگر بازی را نیز پیدا کنید. اگر نمی‌خواهید مکانی‌هایی به غیر از 200 بورد برای‌تان اسپویل شود، با گزینه‌های سمت راست نقشه می‌توانید موقعیت مکانی هر یک از موارد بالا را پنهان یا نمایان کنید. اما بعد از پیدا کردن بوردهای مربوطه باید چه کار کرد؟ خب، پس از پیدا کردن هر یک از دویست بورد مدنظر، با ماشین خود و سرعت و زاویه‌ی مناسب خود را به بورد بکوبید. این کار را برای همه بوردهای موجود انجام دهید و تروفی و اچیومنت Official Horizon Board Game را به دست آورید.


I Feel the Need in Forza Horizon 4

I Feel the Need

امتیاز؛ 10

توضیح: به سطح 10 از Speed Trap Hero برسید.


Apex Predator in Forza Horizon 4

Apex Predator

امتیاز؛ 10

توضیح: به سطح 10 از Speed Zone Hero برسید.


Pilot’s Licence in Forza Horizon 4

Pilot’s Licence

امتیاز؛ 10

توضیح: به سطح 10 از Danger Sign Hero برسید.


"Do you know what 'DK' stands for?" in Forza Horizon 4

“?Do you know what ‘DK’ stands for”

امتیاز؛ 10

توضیح: به سطح 10 از رویداهای The Drift Run برسید؛

برای رسیدن به سطح 10 از رویدادهای The Drift Run باید ماشین و تون (Tune) مناسبی را انتخاب کنید. پیشنهاد می‌کنیم از سه ماشین Formula Drift #13 Ford Mustang 2015 یا Ford F-100 یا Formula Drift Viper یکی را برای این رویدادها انتخاب کنید. همچنین از بین تون‌های Drift Zone خلق شده توسط Tiptronik یا EZ AWD DRIFT توسط KING POSH یا Drift توسط TYGAxxxx یکی را انتخاب کنید.

در رابطه با رویدادهای The Drift Run، در کل شاهد 20 رویداد هستیم که برای رسیدن به سطح 10 و دستیابی به تروفی و اچیومنت مربوطه باید هر یک را با سه ستاره کامل کنید. البته ممکن است که بعد از کامل کردن 18 از بین 20 تا رویداد نیز به سطح 10 برسید.


Auto Barn in Forza Horizon 4

Auto Barn

امتیاز؛ 10

توضیح: اولین انبار خود را پیدا و ماشین آن را بازیابی کنید؛

ابتدا و حتما “The Behemoth Showcase” بخش شمالی نقشه را باید کامل کنید، در غیر این صورت نمی‌توانید این اولین شایعه درباره Barn Find را دریافت و بنابراین قادر نخواهید بود اولین انبار خود را پیدا و ماشین آن را بازیابی کنید و در نهایت به تروفی و اچیومنت مربوطه دست پیدا کنید (در توضیحات مربوط به تروفی و اچیومنت Official Horizon Board Game لینک نقشه بازی لحاظ شده که موقعیت مکانی تمام انبارهایی را که می‌توانید داشته باشید، نشان داده شده است).

نکته مهم برای پیدا کردن انبارها: هنگامی که در داخل دایره بنفش (جایی که یکی از انبارهای بازی در بخشی از محدوده دایره بنفش قرار دارد) هستند، بازی را باز کنید و وارد حالت Drone (هواپیمای بدون سرنشین) شوید و با آن محدود دایره بنفش را مشاهده تا انبار را پیدا می‌کنید. پس از اینکه انبار را پیدا کردید، دایره بنفش ناپدید می‌شود و موقعیت مکانی دقیق انبار روی نقشه ظاهر می‌شود، سپس از حالت Drone خارج شده و با ماشین خود به کنار انبار بروید.

توجه داشته باشید که اگر نقشه گنج (Treasure Map) را خریداری کنید، به محض شایعه جدید در رابطه با یک انبار جدید، به جای اینکه دایره بنفش ظاهر شود، موقعیت مکانی دقیق انبار روی نقشه مشخص خواهد شد.


Antique Restorer in Forza Horizon 4

Antique Restorer

امتیاز؛ 20

توضیح: 15 انبار را پیدا و ماشین‌های آن‌ها را بازیابی کنید؛

به منظور دستیابی به تروفی و اچیومنت مربوطه، شما باید:

 • ابتدا، در طی هر چهار فصل بازی بخش هورایزن روستر را طی کنید.
 • سپس قصر Bamburgh را با قیمت 10,000,000CR خریداری کنید تا شایعه در رابطه با بار فایند (Barn Find) را دریافت کنید. شما می‌توانید در ساحل شرقی نقشه این قصر را پیدا و خریداری کنید.

10 انبار بازی با رانندگی معمولی و حرکات نمایشی شما در دسترس قرار می‌گیرند بنابراین بسیار روی آن‌ها متمرکز نشوید. باید اشاره کنم که با خرید قصر Bamburgh تروفی و اچیومنت Crowning Achievement را به دست می‌آورید.

توضیحات اضافه: پس از اینکه وارد بخش هورایزن روستر شدید، اولین شایعه درباره انبار بازی را دریافت می‌کنید. بسته به هر فصل آن‌ها با رنگ‌های متفاوت محیطی و شمایل‌های کوچکی که دارند، از هم متمایز می‌شوند. اطمینان حاصل کنید که به محص در دسترس قرار گرفتن، آن‌ها را باز و ماشین مربوط را صاحب شوید، در غیر این صورت شما باید سه هفته صبر کنید تا فصل مدنظر بازگشته و انبار مربوط به آن فصل در دسترس قرار گیرد. به عنوان مثال، یکی از انبار Derwent Waterهای فصل زمستان در وسط دریاچه روی یک جزیره قرار دارد که تا رسیدن فصل زمستان و یخ شدن رودخانه باید صبر کنید.

با پیدا کردن 15 انبار موجود در بازی، ماشین‌های زیر را صاحب خواهید شد:

 • 1961 Jaguar E-Type S1
 • 1993 Jaguar XJ220
 • 1965 Mini Cooper S
 • 1997 Lotus Elise GT1
 • 1983 Audi Sport Quattro
 • 1998 Subaru Impreza 22B STI
 • 1962 Triumph Spitfire
 • 1986 Ford Escort RS Turbo
 • 1998 TVR Cerbera Speed 12
 • 1966 MG MGB GT
 • 1962 Peel P50 — در فصل تابستان
 • 1960 Aston Martin DB4 GT Zagato — در فصل پاییز
 • 1973 Range Rover — در فصل زمستان
 • GT40 MKI ~ 1964 Ford — در فصل بهار
 • 1930 Bentley Blower

Taking the Grand Tour in Forza Horizon 4

Taking the Grand Tour

امتیاز؛ 20

توضیح: تمام منظره‌های Beauty Spot را تماشا کنید؛

طدر مجموع 12 منظره‌های زیبا (Beauty Spots) در کل نقشه بازی پراکنده هستند. هر یک از آن‌ها قبل از اینکه فعال شوند، با یک آیکون بنفش رنگ روی نقشه ظاهر می شود. پس از اینکه به مکان هر یک رفتید، دکمه ایکس را فشار دهید تا پشت پرده‌ای کوتاه از منظره زیبای آن محیط را مشاهده کنید. سپس آیکون آن از بنفش به خاکستری تبدیل می‌شود که یعنی شما آن بیوتی اسپات را کامل کرده‌اید. موقعیت مکانی هر از از بیوتی اسپات‌های بازی به شرح زیر است:

 • Glenfinnan Viaduct در غرب منطقه Glen Rannoch
 • Mortimer Gardens در شمال دریاچه Derwent Water
 • Derwent Water در غرب جنگل Lakehurst
 • طWhitewater Falls در جنوب جنگل Lakehurst
 • Derwent Reservoir در شرق منطقه Derwent Quarry
 • Ambleside Village در منطقه Ambleside
 • Broadway Windmill در جنوب Horizon Festival Site
 • Uffington White Horse در شرق Horizon Festival Site
 • Moorhead Wind Farm در شرق جنگل Lakehurst
 • Bamburgh Castle در جنوب فانوس دریایی ساحل شرقی نقشه
 • Athur’s Seat در غرب Edinburgh
 • Scott Monument در مرکز Edinburg

همچنین با مراجعه به توضیحات مربوط به تروفی و اچیومنت Official Horizon Board Game، می‌توانید موقعیت مکانی هر یک از 12 Beauty Spot را مشاهده کنید.


An Illustrious Career in Forza Horizon 4

An Illustrious Career

امتیاز؛ 20

توضیح: 40 فصل (Chapter) مختلف بخش Horizon Story را تمام کنید؛

در کل چهار فصل داستانی در بازی وجود دارد که با پیشرفت در روند بازی به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کنید. این بخش‌ها عبارت‌اند:

 • Stunt Driver
 • World’s Fastest Rentals
 • Drift Club
 • LaRacer@Horizon

هر فصل ماشین تعیین شده خاصی را در اختیار شما قرار می‌دهد و باید هدف خاصی را کامل کنید. برای مثال، در فصل Stunt Driver که ار ابتدای بازی در دسترس است، از شما می‌خواهد پرش‌هایی با ارتفاعات مشخصی انجام دهید یا مقدار مشخصی از اسکیل پوینت (Skill Point) را جمع آوری کنید و بسیاری دیگر…

هر فصل شامل 10 رویداد است و شما حداقل باید یک بار همه آن‌ها را کامل کنید. مهم نیست عملکرد شما در هر رویداد چگونه خواهد بود و با به دست آورد یک ستاره از هر 40 رویداد، تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب خواهید کرد.


Star Centurion in Forza Horizon 4

Star Centurion

امتیاز؛ 50

توضیح: در بخش‌های داستانی هورایزن 100 ستاره به دست آورید؛

در کل چهار فصل داستانی در بازی داریم که هر یک 30 ستاره را شامل می‌شوند. این یعنی، 120 ستاره. فصل‌های داستانی بازی به ترتیب:

 • Stunt Driver
 • World’s Fastest Rentals
 • Drift Club
 • LaRacer@Horizon

هر فصل شامل 10 رویداد و همان طور که در بالا اشاره شد، مجموع 120 ستاره است، بنابراین لازم نیست از تمام رویدادها سه ستاره کامل را به دست آورید. جدا از تمرین و مهارت‌های شخصی که دارید، دو قدم پایین را طی کنید تا بدون مشکل در روند فصل‌ها پیش بروید.

 1. در هنگام انتخاب مسابقه یا ماموریت هرگز گزینه Next Chapter را انتخاب نکید و به جای آن گزینه Chapter Select را انتخاب کنید زیراکه این گزینه دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید تا 1، 2 یا 3 ستاره را از هر رویداد به دست آورید.
 2. اگر برای مدتی است که درگیر به دست آوردن سه ستاره رویدادی هستید، وقت خود را بسیار روی آن تلف نکنید چون همان‌طور که در بالا اشاره کردم، لازم نیست سه ستاره هر رویداد را کسب کنید، پس اگر این شرایط برای شما پیش آمد به سراغ مسابقه رویداد بعدی بروید و 100 تاره مدنظر برای کسب تروفی و اچیومنت مربوطه را جمع آوری کنید.

Week Complete in Forza Horizon 4

Week Complete

امتیاز؛ 10

توضیح: چالش‌های هفتگی FORZATHON# را کامل کنید؛

چالش‌های هفتگی FORZATHON# به صورت هفتگی تغییر می‌کنند بنابراین خودتان باید باتوجه به نوع چالش‌ها و پیش نیازها، تروفی و اچیومنت Week Complete را به دست آورید.


Crowning Achievement in Forza Horizon 4

Crowning Achievement

امتیاز؛ 20

توضیح: قصری را خریداری کنید؛

در کل دو قصر در بازی وجود دارد که با خرید هر یک مزایایی نصیب شما می‌شود؛

 1. قصر Edinburgh که باید با 15,000,000CR خریداری شود؛ مزایای آن ماشین Alfa Romeo P3 و 10 عدد از Super Wheelspins. موقعیت مکانی آن در شمال شرقی نقشه.
 2. قصر Bamburgh که باید با 10,000,000CR خریداری شود؛ دریافت شایعه (اطلاعات) درباره انبارهای بازی و 10 عدد از Super Wheelspins. موقعیت مکانی آن در ساحل شرقی نقشه.

پیشنهاد می‌کنم قصر Bamburgh را خریداری کنید، مگر اینکه Alfa Romeo P3 یکی از ماشین‌های مورد علاقه شما باشد. دلیل اینکه چرا این قصر را پیشنهاد می‌کنم این است که اولا، نسبت به قصر Edinburgh ارزان‌تر است، دوما شایعه درباره انبار‌های بازی را در اختیار شما قرار می‌دهد و ثاینا برای به دست آوردن تروفی و اچیومنت Antique Restore باید قصر Bamburgh را خریداری کنید.


Special Edition in Forza Horizon 4

Special Edition

امتیاز؛ 10

توضیح: از طریق یک Wheelspin اولین ماشین Forza Edition را خریداری کنید؛

برای صاحب شدن ماشین‌های لیست Forza Edition به آیتم Super Wheelspin نیاز دارید و برای به دست آوردن آیتم Super Wheelspins روش پایین را انجام دهید. اگر نسخه‌های پیشین مجموعه Forza را قبلا بازی کرده باشید، به عنوان پاداش و قدردانی، به شما آیتم Super Wheelspin داده می‌شود.

 1. مطمئن شوید که در فضای ابری ذخیره پشتیبان از آن نسخه دارید.
 2. سپس فایل ذخیره محلی خود را حذف کنید.
 3. بازی Forza Horizon 4 را لود کنید، سپس هنگامی که شروع به همگام سازی ذخیره ابری شما کرد، گزینه کنسل را بزنید و مانع همگام سازی شوید.
 4. برای اطمینان بیشتر کابل اینترنت را جدا کنید.
 5. حال شما اولین مسابقه بازی را تا زمانی که اولین ماشین خود را انتخاب می‌کنید، تجربه خواهید کرد. ماشینی را انتخاب کرده و شروع به رانندگی کنید تا پیام “خیابان 1 از 531 خیابان موجود کشف شد (Discovered Road 1/531)” را مشاهده می‌کنید.
 6. از بازی خارج شوید، دوباره فایل ذخیره محلی را حذف کنید و کابل اینترنت را وصل کنید.
 7. سپس بازی را لود کنید و این دفعه اجازه همگام سازی ذخیره ابری خود را بدهید تا به عنوان پاداش و قدردانی، به شما آیتم Super Wheelspin داده شود.
 8. شما می‌توانید هر چند دفعه که تمایل داشتید 7 قدم بالا را برای دریافت Super Wheelspin انجام دهید.

Test your Might in Forza Horizon 4

Test your Might

امتیاز؛ 20

توضیح: یک Trial را کامل کنید؛

Trialها نوعی از مسابقات فصلی بازی هستند که با آیکون سپر قرمز رنگ مشخص شده‌اند. برای دسترسی به این مسابقات باید تایید صلاحیت و دسترسی به هورایزن روستر را داشته باشید. در این میان اشاره کنم که همه مسابقات فصلی شامل Trialها نمی‌شوند. معمولا آن‌هایی که ترایل نیستند با آیکون شیر مانند روی نقشه مشخص شده‌اند. یکی از این ترایل‌ها را کامل کنید تا تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب کنید.


First-Time Adventurer in Forza Horizon 4

First-Time Adventurer

امتیاز؛ 10

توضیح: اولین ماجراجویی تیمی (Team Adventure) خود را کامل کنید؛

هنگامی که بازی را نگه داشتید (Pause کردید) می‌توانید از طریق تب “Team Adventure” به ماجراجویی تیمی دسترسی پیدا کنید. از میان گزینه‌ها، Unranked Team Adventure را انتخاب و صبر کنید تا بازی شما را در یک لابی قرار دهد. پس از اینکه در لابی قرار گرفتید، باید ماجراجویی تیمی را به صورت کامل از ابتدا تا انتها تکمیل کنید. هر لابی شامل 5 رویداد است و اولین تیمی که جمعا سه پیروزی را کسب کند، برنده خواهد شد. در این میان اشاره کنم که ماجراجویی‌های تیمی خصوصی (Private Team Adventures) برای کسب این تروفی و اچیومنت حساب نمی‌شوند.


The Spirit of Adventure in Forza Horizon 4

The Spirit of Adventure

امتیاز؛ 20

توضیح: به سطح 5 از Racing Team Adventure ،Games Team Adventure و یا Anything Goes Team Adventure برسید؛

برای کسب این تروفی و اچیومنت، در ماجراجویی‌های تیمی شرکت کنید تا سطح شما به پنج می‌رسد. در این میان لازم نیست که به تیم یا کلابی بپیوندید. برای وارد شدن به حالت Team Adventure، هنگامی که بازی را نگه داشتید (Pause کردید) می‌توانید از طریق تب “Team Adventure” به ماجراجویی تیمی دسترسی پیدا کنید. از میان گزینه‌ها، Unranked Team Adventure را انتخاب کنید.

معمولا با شرکت در 10 تا 15 مسابقه به سطح پنج می‌رسید و با هر برد 5,000XP دریافت خواهید کرد. از میان سه لیست Racing Team Adventure ،Games Team Adventure و یا Anything Goes Team Adventure یکی را انتخاب کنید و سطح آن لیست را به لول پنج ببرید. توجه داشته باشید که سطح هر یک از سه لیست موجود نسبت به دیگری متفاوت است بنابراین یکی از لیست‌های بالا را انتخاب کرده و آن را تا سطح پنج بالا ببرید.


Certified Adventurer in Forza Horizon 4

Certified Adventurer

امتیاز؛ 20

توضیح: برای یک لیگ در Ranked Team Adventure تایید صلاحیت شوید؛

برای کسب کردن این تروفی و اچیومنت، ابتدا باید به سطح سه از سه لیست Racing Team Adventure ،Games Team Adventure یا Anything Goes Team Adventure برسید. پس از اینکه به سطح سه رسیدید، می‌توانید گزینه Ranked Team Adventures را انتخاب کنید. قوانین و گیم‌پلی Ranked Team Adventure با سه لیست Unranked Team Adventure یکسان هستند بنابراین به راحتی باید بتوانید آن‌ها را انجام دهید.

پس از اینکه به سطح سه رسیدید، گزینه Pause Menu را بزنید سپس Team Adventure و در نهایت Ranked Team Adventure را انتخاب کنید. برای کسب یک لیگ و تروفی و اچیومنت مربوطه لازم است 10 تا از مسابقاتی که برای شما تدارک داده می‌شود را کامل کنید. البته اشاره کنم که پیدا کردن مسابقه در این حالت یکی از بزرگ‌ترین مشکلات شما خواهد بود.


Well Seasoned in Forza Horizon 4

Well Seasoned

امتیاز؛ 10

توضیح: یک دوره مسابقات قهرمانی فصلی را کامل و پاداش آن را دریافت کنید؛

برای کسب تروفی و اچیومنت مربوطه، شما باید دوره هورایزن روستر را در جریان فصل‌های بازی طی کرده باشید. سپس با انتخاب گزینه Pause Menu باید آیکون مربوط به فصلی را که بازی شما در آن جریان دارید، مشاهده کنید. آیکون مربوطه را انتخاب کنید تا مسابقات فصلی که درحال جریان هستند را مشاهده کنید.

شما باید یکی از مسابقات قهرمانی فصلی را کامل کنید که با آیکون مسابقه نارنجی / صورتی رنگ روی نقشه مشخص شده‌اند. به سمت این آیکون‌ها بروید تا شرایط برای به دست آوردن پاداش آن مسابقه را مشاهده کنید. بعد از کامل کردن مسابقات و پایان آخرین مسابقه، تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب می‌کنید.


Overachiever in Forza Horizon 4

Overachiever

امتیاز؛ 10

توضیح: یک فصل از چالش‌های PR Stunt را کامل و پاداش آن را دریافت کنید؛

این رویدادها همانند چالش‌های معمولی PR مانند Speed Trap ،Danger Sign و غیره را شامل می‌شوند. تنها تفاوت این است که در چالش‌های فصلی PR Stunt نیازمندی‌هایی برای هر ستاره در نظر گرفته شد. اما چالش‌های فصلی PR Stunt چه زمانی ظاهر می‌شوند؟ این چالش‌ها بعد از اینکه چهار فصل بازی را گذراندید و به هورایزن روستر رسیدید، در دسترس قرار می‌گیرند.

آسان‌ترین روش برای اینکه متوجه شوید که یکی از این فصل‌ها فعال هستند، این است که روی نقشه دکمه RB را فشار داده و تنها چالش‌های فصلی PR را انتخاب کنید، سپس به پایین اسکرول داون کنید تا آیکونی صورتی رنگ مشاهده می‌کنید. اگر روی آن آیکون چند لحظه منتظر بمانید، شما نیازمندی‌های ستاره‌های 1، 2 و 3 را خواهید دید که در زیر یک خط با نیازمندی‌های فصلی نیز لحاظ شده است. برای مثال، چالش Danger Sign با ارتفاع 550 فوت یکی از پیش نیاز‌های سه ستاره و 750 فوت پیش نیاز فصلی آن است.


Purple Split! in Forza Horizon 4

!Purple Split

امتیاز؛ 10

توضیح: در مسابقات، یک رقیب را بدون دریافت جریمه “Dirty Time” شکست دهید؛

روش آسان این است که دکمه cn_Y را فشار دهید و به دنبال رقیبی برگردید که مسابقه Worse Time را پست کرده است. همچنین با فیلتر کردن نیز می‌توانید رقیب مدنظر را پیدا کنید. در فستیوال Drag Strip هورایزن شخصی را مشاهده خواهید کرد که مسابقه Time Over 2 Minutes را پست کرده است. او را شکست دهید و تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب کنید.


Hit the Jackpot in Forza Horizon 4

Hit the Jackpot

امتیاز؛ 10

توضیح: اولین Super Wheelspin خود به ماشین اعمال و مسافت کوتاهی را با آن ماشین طی کنید؛

Super Wheelspinها نسخه‌های ارتقاء یافته Wheelspinها هستند. از طریق راه‌های پایین می‌توانید آیتم‌های Super Wheelspin را به دست آورید:

 • به عنوان بخشی از VIP بازی، این آیتم‌ها را دریافت خواهید کرد (همچنین اگر نسخه‌های Deluxe و Ultimate Editions بازی را خریداری کرده باشید).
 • اگر نسخه‌های پیشین مجموعه Forza را قبلا بازی کرده باشید، به عنوان پاداش و قدردانی، به شما آیتم Super Wheelspin داده می‌شود. (توضیحات مربوط به تروفی و اچیومنت Special Edition را مشاهده کنید).
 • با رسیدن به هر سطح از Tier در هورایزن لایف، به عنوان پاداش این آیتم‌ها را دریافت خواهید کرد.
 • با خرید خانه Croftdale Farm، به عنوان پاداش این آیتم‌ها را دریافت خواهید کرد.
 • در Forzathon Ship# و با 150FP می‌توانید این آیتم را خریداری کنید.

Stunt Superhero in Forza Horizon 4

Stunt Superhero

امتیاز؛ 50

توضیح: در تمام چالش‌های PR Stunt سه ستاره را کسب کنید؛

توضیحات مربوط به تروفی و اچیومنت Overachiever را مشاهده کنید.


First Love in Forza Horizon 4

First Love

امتیاز؛ 10

توضیح: در Autoshow اولین ماشین خود را خریداری کنید؛

در Festival Hub و یا دیگر خلنه‌هایی که خریداری کرده‌اید، از طریق “Cars” منوی Pause Menu می‌توانید به Autoshow و ماشین‌های بازی دسترسی پیدا کنید. با CR که به دست آورده‌اید ماشین مدنظر خود را خریداری کنید تا تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب کنید.


Go the Distance in Forza Horizon 4

Go the Distance

امتیاز؛ 20

توضیح: در یکی از سری مسابقات The Colossus ،The Gauntlet ،The Titan یا The Marathon مسابقه‌ای را برنده شوید؛

برای به دست آوردن تروفی و اچیومنت Go the Distance، باید یکی از چهار مسابقات طولانی The Colossus ،The Gauntlet ،The Titan یا The Marathon را برنده شوید. برای باز کردن این مسابقات، شما باید به سطوح خاصی در سری‌های مربوطه برسید. نوع مسابقات، سری مسابقه و سطح هر یک به شرح زیر است:

 • The Gaunlet — Dirt Racing — در سطح 8 باز می‌شود.
 • The Titan — Cross Country — در سطح 8 باز می‌شود.
 • The Marathon — Street Scene — در سطح 9 باز می‌شود.
 • The Colossus — The Colossus — در سطح 10 باز می‌شود.

هیچ گونه محدودیت در انتخاب ماشین یا کلاس وجود ندارد، بنابراین می‌توانید ماشین مورد علاقه یا سریع‌ترین ماشین خود را انتخاب کنید. مدت زمان مسابقات کمی از مسابقات معمولی طولانی‌تر هستند.


The Noisy Cartographer in Forza Horizon 4

The Noisy Cartographer

امتیاز؛ 20

توضیح: در تمام خیابان‌های انگلیس رانندگی کنید؛

برای به دست آوردن این تروفی و اچیومنت باید تمام خیابان‌های موجود در انگلیس را زیر و رو کنید.


At One with the Car in Forza Horizon 4

At One with the Car

امتیاز؛ 10

توضیح: تمام Car Masteryهای مربوط به یک ماشین را به آن ماشین اعمال کنید؛

Car Masteries پرک‌هایی هستند که می‌توانید روی هر یک از ماشین‌های خود اعمال کنید. هر یک از آن‌ها تجربه شما را در حالی که شما آن ماشین را می‌رانید، به طریقی بهبود می‌بخشد. در این میان می‌توان به کسب مهارت بیشتر هنگامی که در حال مسابقه دادن هستید و دادن Wheelspinهای رایگان اشاره کرد. با خرج کردن Skill Points می‌توانید Car Masterieها را باز کنید. هر ماشین دارای درخت مهارت خاص خودش است و برخی از ماشین‌ها بیشتر از بقیه دارای Car Masteries هستند.

ماشین‌ها بسته به سطح کمیابی تعداد خاصی از این Car Masteryها را شامل می‌شوند. برای مثال، ماشین‌های معمولی دارای معمولا بین 8 تا 10 و ماشبن‌های لجندری تا 20 عدد از Car Masteryها را شامل می‌شوند. شما می‌توانید با خرج کردن Skill Pointها روی ماشین، Car Masteryها را باز کنید. بسته به ماشینی که در نظر دارید، باید بین 40 تا 50 اسکیل پوینت را برای باز کردن تمام Car Masteryهای آن ماشین خرج کنید.


Master of Many in Forza Horizon 4

Master of Many

امتیاز؛ 20

توضیح: 50 Car Mastery را اعمال کنید:

توضیحات مربوط به تروفی و اچیومنت At One with the Car را مشاهده کنید.


Accomplished Driver in Forza Horizon 4

Accomplished Driver

امتیاز؛ 10

توضیح: به سطح 20 برسید.

با انجام فعالیت‌های هورایزن لایف، به دست آوردن مهارت (Influence)، در کل تمام کاری‌هایی که در بازی انجام می‌دهید می‌توانید سطح خود را بالا ببرید. پس از اینکه به سطح 20 رسیدید، این تروفی و اچیومنت را کسب می‌کنید.


Horizon Superstar in Forza Horizon 4

Horizon Superstar

امتیاز؛ 50

توضیح: با رسیدن به سطح 200 مقام Superstar را به دست آورید؛

برای رسیدن به سطح 200 به 3,000,000 Influence (یا همان XP) نیاز دارید. با انجام فعالیت‌های هورایزن لایف، به دست آوردن مهارت (Influence)، در کل تمام کاری‌هایی که در بازی انجام می‌دهید می‌توانید سطح خود را بالا ببرید. پس از اینکه به سطح 200 رسیدید، این تروفی و اچیومنت را کسب می‌کنید.


Reaping the Rewards in Forza Horizon 4

Reaping the Rewards

امتیاز؛ 20

توضیح: در The Goliath بخش Forza Edition Car مسابقه‌ای با سه دور یا بیشتر را کامل کنید؛

این تروفی و اچیومنت از شما می‌خواهد تا یک مسابقه 3 دوری را در طولانی‌ترین دوره بازی یعنی در The Goliath تکمیل کنید. برای این منظور، قدم‌هایی پایین را دنبال کنید:

 1. ابتدا وارد Pause Menu شده و Creative Hub و سپس Photo Gallery را انتخاب کنید.
 2. دکمه View را برای جستجو فشار داده و مای گیمرتگ را زیر گزینه Creator وارد کنید. دیگر ورودی‌ها را روی Any تنظیم و قسمت Description را خالی بگذارید.
 3. دکمه cn_X را فشار داده تا Creator Info را مشاهده و View Creative Hub و سپس Blueprint Events Shared را انتخاب کنید.
 4. بلوپرینتی با عنوان Reaping the Rewards را پیدا کرده و با دکمه cn_Y  آن را به عنوان علاقه‌مندی‌ها نشانه کنید.
 5. به Creative Hub بازگشته و گزینه Blueprint Events و سپس وارد My Favorites شده و و آن بلوپرینت را اجرا کنید.
 6. اگر ازتون پرسیده شد که در کدام حالت دوست دارید بازی کنید، Solo را انتخاب کنید.
 7. یکی از ماشین‌های بخش Forza Edition را انتخاب و مسابقه را کامل کنید. بعد از اینکه مسابقه خاتمه یافت، تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب خواهید کرد.

Tortoise and the Hare in Forza Horizon 4

Tortoise and the Hare

امتیاز؛ 20

توضیح: با ماشین‌های کلاس X و B، یک مسابقه PvP Showdown را کامل کنید؛

برای کسب تروفی و اچیومنت مربوطه، شما باید دوره هورایزن روستر را در جریان فصل‌های بازی طی کرده باشید. پس از آن، فستیوال Drag Strip هورایزن (Horizon Festival Drag Strip) برای شما باز می‌شود. به آن رویداد بروید، گزینه PvP را انتخاب کنید و دیگر بازیکنان را دعوت کنید. در ادامه گزینه Create Blueprint و از تب Current Car گزینه Anything Goes را انتخاب کنید. در ادامه گزینه Showdown را برای انتخاب نوع کلاس ماشین انتخاب کنید. از این مرحله به بعد می‌توانید فصل، زمان رویداد در روز و مکان آن را انتخاب کنید. در آخر که تنظیمات خود را اعلام کردید، گزینه Create Blueprint را انتخاب کنید و بلوپرینتی که به تاز‌گی ساخته‌اید را ببندید و رویداد را شروع کنید.


Hatch Me If You Can in Forza Horizon 4

Hatch Me If You Can

امتیاز؛ 20

توضیح: در یک مسابقه Hot Hatch فستیوال Drag Strip هورایزن شرکت و در کمتر از 25 ثانیه آن را تکمیل کنید؛

برای کسب تروفی و اچیومنت مربوطه، شما باید دوره هورایزن روستر را در جریان فصل‌های بازی طی کرده باشید. پس از آن، فستیوال Drag Strip هورایزن (Horizon Festival Drag Strip) برای شما باز می‌شود.

به Autoshow بروید و با دکمه cn_Y می‌توانید ماشین‌هایی را که واجد شرایط نیستند، فیلتر کنید. به پایین اسکرول داون کنید و گزینه Hot Hatch را انتخاب کنید، سپس دکمه cn_B را بزنید (نوع انتخاب‌شده باید “Hot Hatches” باشد به طور خاص و نه نوع دیگری مانند “Retro Hot Hatches” و غیره)، سپس دکمه cn_X را فشار دهید تا Hot Hatches را براساس کلاس دسته‌بندی کنید. در آخر، در مسابقه شرکت کنید و در کمتر از 25 ثانیه مسافت تعیین شده را طی کنید تا این تروفی و اچیومنت را کسب کنید.


Record Breaker in Forza Horizon 4

Record Breaker

امتیاز؛ 20

توضیح: با ماشین Bugatti Veyron Super Sport و در مسابقه Speed Trap به سرعت 258 مایل برساعت برسید؛

 • ماشین موردنیاز: Bugatti Veyron Super Sport
 • نوع Top Speed :Tune خلق شده توسط Maka91
 • نوع Speed Trap: مسابقه M68 بزرگراه

اگر نوع مسابقه M68 برای شما در دسترس نبود، یکی دیگر از این نوع مسابقه‌ها را انتخاب کنید اما توجه داشته باشید که ماشین انتخابی باید Bugatti Veyron Super Sport باشد. برای اینکه با مبلغی ارزان‌تر صاحب این ماشین شوید، آن را در خانه حراج (Auction House) خریداری کنید.


Ground Force in Forza Horizon 4

Ground Force

امتیاز؛ 20

توضیح: با ماشین در نوع Trucks Car و یک در مسابقه Danger Sign، سه ستاره را به دست آورید؛

 • ماشین موردنیاز: Mercedes Benz #24 TANKPOOL24 Racing Truck
 • نوع Top Speed :Tune خلق شده توسط Maka91
 • نوع Danger Sign: مسابقه Ambleside Edge

اگر نوع مسابقه Ambleside Edge برای شما در دسترس نبود، یکی دیگر از این نوع مسابقه‌ها را انتخاب کنید.


Coronation Trickin' in Forza Horizon 4

‘Coronation Trickin

امتیاز؛ 20

توضیح: امتیاز Skill Chain را به 195,300 یا بالاتر ببرید؛

یکی از روش‌های کسب پوینت Skill Chain را برای‌تان لحاظ می‌کنیم؛ در حاشیه شرقی نقشه، قسمت شرقی قصر Bamburgh، یک مسیر موتور سواری را مشاهده می‌کنید که دارای تپه‌های شنی، مکان‌هایی برای پرش‌های بلند، بسیاری از بوته‌ها و حصارهایی است که می‌توانید خود را به آن‌ها بکوبید. در اطراف این تپه حرکت کنید (نه در مسیر، بلکه در امتداد تپه‌های شنی) تا بتوانید پوینت‌های Skill Chain را جمع آوری کنید.


Never Tell Me the Odds in Forza Horizon 4

Never Tell Me the Odds

امتیاز؛ 20

توضیح: با ماشین Peel P50 یک مسابقه را برنده شوید؛

ابتدا ماشین Peel P50 را خریداری کنید و به Drag Strip نزدیک Festival Site بروید. یکی از روش‌ها این است که بلوپرینت Peel Me a Drag، تون EasyPeelsy و Paint با نام ClowningAround را انتخاب کنید. مسابقه را برنده شوید و این تروفی و اچیومنت را کسب کنید.


Tame the Monster in Forza Horizon 4

Tame the Monster

امتیاز؛ 20

توضیح: با هر یک از ماشین‌های بخش Rally Monsters یک مسابقه را کامل کنید؛

یکی از ماشین‌های بخش Rally Monsters انتخاب کنید و درصورتی که کلاس آن S1 نبود، آن را به کلاس مربوطه ارتقاء دهید. به یکی از مسابقه‌های بازی بروید و دکمه را فشار دهید. اگر ماشین شما واجد شرایط بود، وارد یکی از مسابقات از قبل ساخته شده بروید، در غیر این صورت Blueprint جدید بسازید و مطمئن شوید که ماشین خود را واجد شرایط آن مسابقه کنید. سپس مسابقه را کامل کنید و این این تروفی و اچیومنت را کسب کنید.

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,