چند روز قبل در مقاله ای فهرستی از بازی هایی که با کیفیت بهتری بر روی اکس باکس وان اکس در قیاس با PS4 Pro اجرا می شوند را خدمت شما ارایه کردیم. امروز در این نوشتار قصد داریم تا بازی های بیش تری از این دست را خدمت شما معرفی کنیم.

توان سخت افزاری بالاتر اکس باکس وان اکس امری است که علاقمندان دنیای گیم کاملا با آن آشنا هستند، اکس باکس وان اکس که لقب قدرتمندترین کنسول تاریخ را یدک می کشد آمده تا کفه ترازو را به نفع مایکروسافت جابجا کند.

دو ترافلاپس توان گرافیکی بالاتر اکس باکس وان اکس در مقایسه با PS4 Pro این کنسول را قادر ساخته تا بازی های را با کیفیت ۴K و نرخ فریم ۶۰ اجرا کند، علاوه بر این اکس باکس وان اکس می تواند بازی های معمولی که از کیفیت ۱۰۸۰p برخوردار هستند را با نرخ فریم ثابت و جزییات گرافیکی بالاتر نمایش دهد.

در مقاله قبلی با تعدادی از بازی هایی که با کیفیت بهتر بر روی شاهکار ردموندی ها اجرا می شوند، آشنا شدیم، در ادامه شما را با دیگر عناوین شاخص و مهمی که کیفیت بهتری را در کنسول مایکروسافت دارا هستند آشنا می کنیم.

همان طور که در جدول فوق مشاهده می کنید عناوین شاخصی نظیر Doom, Fallout 4, Final Fantasy XV, For Honor, Resident Evil 7 و Titanfall 2و البته Witcher 3 و بسیاری عناوین دیگر با کیفیت ۴K بر روی اکس باکس وان اکس اجرا می شوند، و برتری مطلق کنسول مایکروسافت را در مقایسه با رقیب نشان می دهند.

عناوین دیگری نظیر The Elder Scrolls, Farming Simulator 17, Rocket League و چند مورد دیگر با روزلوشن یکسانی در هر دو کنسول اجرا می شوند، اما افکت ها، و در مواردی نرخ فریم در اکس باکس وان اکس بهتر است، که در نتیجه تجربه روان تری را برای کاربران اکس باکس وان اکس فراهم می آورد.

شاید در سال جاری سونی در اختصاصی ها دست بالا را در قیاس با مایکروسافت داشته باشد، اما عناوین مولتی پلتفرم کیفیت بهتر و تجربه ای غنی تر را بر روی اکس باکس وان اکس فراهم می آورند.

منبع :

MSPU

795 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
افشین
پاسخ دهید دوشنبه 5 تیر 1396

شاهکار ردموندی ها!!!! به حرف نیست. به همین جدولیه که نشون دادید. بعد از یک سال فاصله بین این دوتا کنسول واقعا انتظار یه تفاوت چشمگیر داشتم. سرعت فریمشون که یکسانه. انتم و اسسین هم که نامشخص ذکر شدن. واقعا مایکروسافت یه کارایی میکنه آدم حس میکنه داره به شعور مخاطب توهین میکنه. بعد از یک ساااال شعار…

hamid
پاسخ دهید سه شنبه 6 تیر 1396

برگ برنده انحصاری های خوبه . ۳۰ فریم و ۶۰ فریم حداقل برا من اختلافشفاحش نیست و ترجیح میدم عناوین زیبا رو حتی با ۳۰ فریم بازی کنم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام