هرچه می‌گذرد به کنفرانس مایکروسافت در E3 2017 نزدیک‌تر می‌‌شویم. خبرها و حوادث هیجان‌انگیز زیادی در راه هست؛ از معرفی رسمی اسکورپیو و بازی‌های انحصاری گرفته تا حاشیه‌های پیرامون این کنفرانس. تیم اکس‌باکسی وینفون نیز قصد دارد علاوه بر وبلاگ‌نویسی زنده، با پوشش زنده‌ی خبری‌، تمام اتفاقات مهم  رخ‌داده در این کنفرانس را به اطلاع شما برساند. با پوشش زنده‌ی خبری وینفون از کنفرانس مایکروسافت در E3 2017 همراه باشید.

ما اینجا در وینفون همه طرفدار مایکروسافت و به‌خصوص برند اکس‌باکس هستیم. امسال مطمئنا سال بزرگی برای ما طرفداران خواهد بود و بالاخر شاهد IPهای انحصاری جدیدی نیز خواهیم بود که آغاز‌گر راهی چندین ساله برای کنسول اکس‌باکس خواهند شد.

از آنجایی که اسپنسر مداما درباره‌ی عظمت کنفرانس امسال تیم خود سخن می‌گفت، ما نیز نمی‌خواهیم این شادی بزرگ طرفداران اکس‌باکس را از دست دهیم و دوست داریم هیجان این کنفرانس را با شما اکس‌باکسی‌های عزیز شریک باشیم. بنابراین علاوه بر وبلاگ‌نویسی زنده، با پوشش زنده‌ی خبری وینفون از کنفرانس مایکروسافت در E3 2017 همراه ما باشید. این پوشش خبری در ساعت ۲ بامداد روز دوشنبه ۲۲ خرداد ۹۶ آغاز می‌شود.

اگر تاکنون اخبار و مقالات منتشر شده‌ درباره‌ی کنفرانس امسال مایکروسافت را از دست داده‌اید، می‌توانید از طریق این لینک مطالعه کنید.

منبع : وینفون
417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,