نام Assassin’s Creed Rogue HD که صحبت های زیادی پیرامون عرضه احتمالی آن شده بود و بسیاری در انتظار معرفی و عرضه این بازی بوده و هستند، به تازگی در رتبه بندی ارایه شده توسط مرکز رتبه دهی بازی های کره جنوبی دیده شده است و این موضوع باعث حدث و گمان های زیادی در رابطه با زمان ارایه این بازی شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.چند روز قبل اخباری مبتنی بر پیش سفارش گرفتن برخی از فروشنده های ایتالیایی برای بازی Assassin’s Creed Rogue HD شنیده شده بود. اما در آن زمان شواهد کافی در مورد عرضه نسخه بازسازی شده این عنوان ایکس باکس 360 وجود نداشت. با توجه به اینکه ساختمان رتبه بندی کره جنوبی تا حالا بسیاری از عناوین در حال ساخت و آینده را ناخواسته افشا کرده است، لیست جدید منتظر شده توسط این سازمان را می توان نشان دهنده بازسازی در حال تولید Assassin’s Creed Rogue HD برای نسل جدید کنسول ها دانست. البته همانند تمام شایعات دیگر، تا زمانی که اعلامیه ای رسمی از سوی یوبیسافت ارایه نشده است، چند درصد احتمال عدم صحت این موضوع را نیز در نظر بگیرید. گیمرها چند سالی است که درخواست ارایه نسخه به روز شده این بازی را داشته اند و امیدوارند که این بار این بازی منتشر شود.

وقایع Assassin’s Creed Rogue در حدود قرن 18 ام در شمال آمریکا رخ می دهد.در حین آشفتگی ها خشونت هایی که جنگ با فرانسوری ها و هندی ها به همراه آورده است، شی پاتریک کرمک(Shay Patrick Cormac)، جوان شجاع و نترس عضو Assassins Brotherhood، دچار تغییراتی سخت و تاریک خواهد شد که سرنوشت و آینده این گروه را تغییر خواهد داد. پس از اینکه یک ماموریت دشوار به صورت تراژیکی اشتباه پیش می رود، شی به تمامی اساسین هایی که قصد کشتن وی را داشته اند پشت می کند و بر علیه آن ها می شود. وی با فراموش کردن و کنار زدن تمام کسانی که روزی آن ها را بردارد خطاب می کرد، ماموریتی را برای خود شروع می کند که در طی آن قصد دارد تمام کسانی که به وی خیانت کرده و پشت کرده اند را از بین ببرد و در نهایت به مخوف ترین شکارچی اساسین ها در تاریخ تبدیل شود. در این بازی شما به نقاط مختلفی مثل New York City ,the Wild River Valley, و حتی شمال آتلانتیک در جستجوی اهداف خود سفر خواهید کرد.

نسخه ایکس باکس 360 بازی Assassin’s Creed Rogue هم اکنون به کمک قابلیت backward compatible  در ایکس باکس وان قابل بازی است و برای این کنسول ارایه شده است. اگر نمی خواهید برای نسخه بازسازی شده و HD این بازی صبر کنید همین حالا می توانید با تهیه این نسخه این بازی و وقایع هیجان انگیز آن را تجربه کنید.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

95 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,