lumia950-xl

هر دقیقه که میگذرد اخبار داغ تر و عجیب تری به گوشی می رسد و هیجان امورز را دو چندان می کند. اگر بتوانیم تحمل کنیم، فقط ۴ ساعت دیگر تا مراسم رونمایی باقی مانده است و ما پس از مدت ها شاهد سرفس پرو ۴ و مایکروسافت بند ۲ و پرچمداران ویندوز موبایلی و بسیاری دیگر خواهیم بود. طبق آخرین اخبار، گفته شده که لومیا ۹۵۰ و برادرش به صورت پیش فرض بازی Candy Crush Saga را به همراه خواهند داشت.

وبسایت WMPU اظهار کرده که منابع آگاهشان این خبر را به آن ها داده اند. این وبسایت اعلام کرده که همه نسخه های لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰XL این بازی را به صورت از پیش نصب شده نخواهند داشت. به این معنی که فقط گوشی هایی که برای برخی مناطق منتخب تدارک دیده شده اند به این بازی مجهز خواهند شد.

WMPU خاطر نشان کرده و گفته که مطمئن هستند نسخه جهانی و آنلاک این دو لومیا این بازی را به صورت پیش نصب خواهند داشت و در این مورد شکی ندارند. ولی احتمال آن می رود که نسخه های مربوط به برخی مناطق یا اپراتورها، این بازی را نخواهند داشت.

همانطور که انتظار داریم این بازی از پیش نصب شده قابل حذف نیست و کاربر نمی تواند آن را حذف کند. لازم به ذکر است که شرکت سازنده این بازی یعنی King به تازگی عضوی از شرکای مایکروسافت شده است و در سایه این همکاری بازی Candy Crush Saga برای ویندوز ۱۰ هم ارایه شد. و احتمالا برای تحکیم این رابطه همکاری چنین تصمیمی گرفته شده است، البته تضمینی بر این ادعا موجود نیست.

شما چه نظری در مورد یک بازی پیش فرض در لومیا ۹۵۰ که توسط کاربر هم قابل حذف نیست دارید؟

منبع :

WMPOWERUSER

615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
دیدگاه کاربران
OfeR
پاسخ دهید سه شنبه 15 مهر 1394

اگه کمکی به ارتقا ویندوز بکنه چرا که نه!؟
با کمال میل استقبال میکنیم…

Ho3ein
پاسخ دهید سه شنبه 15 مهر 1394

دوستان candy crush soda saga برای ویندوز ۱۰ اومده

R3ZA
پاسخ دهید سه شنبه 15 مهر 1394

اصن حرکت درستی نیس. نرم افزارها و بازیای پیش فرض خیلی رو اعصابن.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: