Madden NFL 18 برای کاربران اکس باکس وان با EA Access در دسترس است و ۱۰ ساعت از حالت بازی داستان تا قبل انتشار رسمی آن در دسترس کاربران قرار دارد. Madden NFL 18 ویژگی های بسیار خوبی از جمله Target Passing، سه سبک مختلف بازی، تنظیمات مربیگری اضافی، مکانیک جدید برای گیرنده/دفاع و موتور جدید Frostbite دارد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

  • حالت داستانی بازی زندگی شخصیت معروف NFL را در میدان و خارج از میدان مسابقه به تصویر می کشد.
  • با دوستان خود از طریق اکس باکس لایو به صورت ۳ در مقابل ۳ در حالت Madden Ultimate بازی کنید.
  • بازی ها، جمع آوری پاداش و ارتقاء تیم خود به صورت روزانه، به روز رسانی محتوا و وجود بازیکنان افسانه ای NFL همگی در تیم منحصر به فرد Madden Ultimate وجود دارند.

نسخه Madden NFL 18 G.O.A.T در تاریخ ۲۲ آگوست و با محتوای Ultimate Team عرضه می شود. نسخه استاندارد بازی نیز ۳ روز بعد یعنی در ۲۵ آگوست در دسترس قرار می گیرد. اشتراک EA با قیمت ۴.۹۹ دلار ماهیانه و ۲۹.۹۹ دلار سالیانه برای خرید در دسترس است که با دسترسی به بازی های رایگان هزینه جبران می شود. اولین تریلر بازی را مشاهده کنید:

هم اکنون باندل بازی برای اکس باکس وان را از طریق این لینک سفارش دهید.

منبع :

mspoweruser

540 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,