چند روز پیش بود که اولین دسته از عناوین بازی‌ها بعد از تعطیلات وارد لیست بکوارد شدند_ مانند Far Cry 2_ و Larry Hryb دوباره اعلام کرده که دسته دوم و عناوین جدید امروز وارد لیست بکوارد می‌شوند که شامل Magic 2013, Magic: The Gathering, و Magic 2014 — Duels of the Planeswalkers هستند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

Larry Hryb اعلام کرده است که :

Magic 2013, Magic: The Gathering and Magic 2014 — Duels of the Planeswalkers امروز وارد لیست بکوارد ایکس باکس وان می‌شوند.  https://t.co/qPMRNrLoTQ pic.twitter.com/kn4cgVC4zM

— Larry Hryb??? (@majornelson) January 18, 2018

این سری تنوع زیادی در بازی‌هایی که وارد لیست شدند وجود نداشت، همه بازی‌ها تقریبا در یک سبک هستند. همگی سبک آرکید دارند و توسط استودیوی مایکروسافت منتشر شده‌اند. این دسته همان بازی‌های کارتی هستند که حالا وارد صفحه تلوزیون شما شده‌اند و حالت‌های چند نفره و چالش‌های منحصر به فردی در نوع خود دارند. اگر یکی از طرفداران این سبک بازی‌ها هستید قطعا روز خوبی برای شما خواهد بود می‌توانید به گذشته برگردید و از بازی کردن حسابی لذت ببرید.

دسته اول بازی‌ها بعد از تعطیلات، را می‌توانید در این پست مشاهده کنید. با به پایان رسیدن تعطیلات باید در انتظار اعلام مکرر دسته‌های مختلف عناوین بازی‌ها باشیم که وارد لیست بکوارد می‌شوند. هر زمان که خبر جدیدی از لیست بکوارد به دست ما رسید، مطمئن باشید که آن‌ها را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

شما هم می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود درباره این مطلب را با وینفون به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,