آیا آماده اید که مقداری از وقت خود را با یک ذرت بگذرانید؟ بازی Maize قطعا به شما کمک می کند. این بازی در اول دسامبر ۲۰۱۶ توسط شرکت Finish Line Games ساخته شد. در این بازی شما در نقش یک ذرت هستید که باید معما ها و پازل های مختلف را حل کنید. در ادامه با کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

یکی مزیت های بازی سازی این است که نه تنها می توان از داستان های واقعی بلکه از داستان ها تخیلی نیز استفاده کرد. بازی Maize درباره یک ذرت هشیار و یک خرس عروسکی روسی است که به زودی به جمع بازی های کنسول اضافه می شود.

شرکت Finish Line Games اعلام کرده است که این بازی در دوازدهم ماه سپتامبر برای هر دو کنسول اکس باکس وان و PS4 عرضه خواهد شد. این بازی همراه با پازل ها و معما های محیطی است که نشان می دهند این دنیای عجیب و غریب چیست.

Maize یک بازی ماجراجویی اول شخص است. داستان این بازی درباره این است که دو دانشمند نامه ای از طرف دولت ایالات متحده امریکا دریافت می کنند و مفهوم آن را به درستی متوجه نمی شوند به همین علت یک ذرت هشیار می سازند. بله، شاید جمله آخر مسخره ترین چیزی است که درباره این بازی شنیدید.

شما باید در مزرعه ای متروک که یک سازمان تحقیقاتی در زیر آن بنا شده است، به بازی بپردازید تا شاید بتوانید با حل کردن معماها و راز ها اطلاعاتی در مورد خود کسب کنید. اگر داستان این بازی توجه شما را جلب کرده است می توانید در دوازدهم سپتامبر آن را با قیمت ۱۹.۹۹$ خریداری کنید.

نظر خود را درباره این بازی با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

322 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,