در طول روزهای ابتدایی عرضه مجموعه بهره وری مبتنی بر ابر گوگل، این شرکت به دلیل استراتژی قیمت گذاری خوب خود، تعداد زیادی از مشتریان حوزه آموزش را به خود جذب کرد. اکنون به نظر می رسد وضعیت دوباره فرق کرده و مایکروسافت به سرویس محبوب تبدیل شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

هنگامی که دانشگاه ها و مدارس برای راه حل های ایمیل مبتنی بر تبادل هزینه پرداخت می کردند، گوگل مجموعه آنلاین خود را به صورت رایگان ارائه داد. اگر چه جیمیل و سایر اپلیکیشن های G Suite تجربه بدی را نسبت به مایکروسافت آفیس ۳۶۵ ارائه می دادند، اما مزیت قیمت سبب شد که بخش های آموزشی زیادی به سرویس های گوگل مهاجرت کنند.

پس از سال ها استفاده از G Suite، در حال حاضر چندین دانشگاه ایالات متحده مانند دانشگاه Kennesaw State (KSU) به دلیل برخی موارد در حال بازگشت به آفیس ۳۶۵ هستند. بعضی از دانشگاه ها به دلیل مشکلات مربوط به حریم خصوصی به آفیس ۳۶۵ مهاجرت کرده اند. برخی دیگر از دانشگاه ها نیز برای کمک به دانش آموزان خود برای آشنایی بیشتر با محصولات آفیس ۳۶۵ این اقدام را انجام داده اند. آن ها تشخیص داده اند زمانی که دانشجویان دانشگاه را ترک می کنند، احتمال این که آن ها از مجموعه آفیس ۳۶۵ در محیط کار خود استفاده کنند، بیش تر از گوگل G Suite است. در برخی موارد، دانشجویان به دلیل مزایای استفاده از مجموعه مایکروسافت، از دانشگاه تقاضای این کار را کرده بودند.

دانشگاه Kennesaw State با بیش از ۳۵،۶۰۰ دانشجو سومین دانشگاه بزرگ در ایالت جورجیا و یکی از پنجاه دانشگاه بزرگ ایالات متحده است. KSU از G Suite گوگل برای دانشجویان و از Zimbra برای اساتید و کارکنان استفاده می کرد. خبر خوب این است که آن ها در حال مهاجرت به KSUmail جدید که مبتنی بر مجموعه بهره وری آفیس ۳۶۵ مایکروسافت است، هستند. دانشجویان، اساتید و کارکنان می توانند از ویژگی های جدید زیر علاوه بر خدمات ایمیل قبلی خود لذت ببرند.

  • افزایش حجم صندوق ورودی (اینباکس): اساتید و کارکنان با استفاده از KSUmail (مبتنی بر Outlook and Exchange) صندوق ورودی با ظرفیت ۵۰ گیگابایت در اختیار خواهند داشت که برای مقایسه، صندوق ورودی پیش فرض Zimbra تنها ۳ گیگابایت ظرفیت داشت.
  • آفیس ۳۶۵: مایکروسافت آفیس ۳۶۵، مجموعه برنامه های بهره وری آنلاین مایکروسافت، در کنار سرویس ایمیل جدید برای این پردیس راه اندازی شد. KSUmail دارای یکپارچگی مفیدی با محصولات آفیس است (به عنوان مثال، ارسال پیوست به طور مستقیم از برنامه).
  • وان درایو: آفیس ۳۶۵ شامل دسترسی به ذخیره سازی ابری وان درایو و به اشتراک گذاری فایل می شود. شما به راحتی قادر به ذخیره سازی و به اشتراک گذاری فایل های مربوط به فعالیت های خود در KSU خواهید بود.
  • تقویم: KSUmail شامل یک تقویم بومی برای دانشجویان، استادان و کارکنان است که می تواند به راحتی سفارشی سازی شده و با دیگر کاربران KSUmail به اشتراک گذاشته شود.
  • همکاری: دانشجویان، استادان و کارکنان می توانند به راحتی تقویم، قرار ملاقات ها و پوشه ها از طریق دفترچه آدرس واحد KSUmail به اشتراک بگذارند.

نظر شما در مورد این اقدامات چیست؟

منبع :

MSPU

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
علی اهوازی
پاسخ دهید دوشنبه 23 مرداد 1396

افیس ۳۶۵ ، واقعا کاربردیه ، بخصوص واسه سازمانها و ارگانها.
من که خیلی قبولش دارم.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,