شاید قسمت اول بازی سریالی The Dark Pictures به اسم Man of Medan فقط چهار تا پنج ساعت گیم پلی داشته باشد اما سازندگان و توسعه دهندگان این بازی در استودیوی Supermassive قول داده‌اند که این بازی ارزش تکرار بسیار بالایی دارد و بازی‌بازان با هر بار انجام دادن این بازی می‌توانند خروجی متفاوتی به دست بیاورند. شاید وجود بخش مولتی پلیر هم یکی از دلایل اصلی برای ارزش تکرار این بازی باشد.

قابل تکرار بودن بازی Man of Medan فقط به خاطر سیستم انتخاب پیچیده و عواقب مختلف آن که در نهایت باعث به وجود آمدن یک داستان عظیم، گسترده و چند شاخه می‌شود، نیست. این بازی ماجراجویی ترسناکِ پیش رو به جز این، دو بخش مولتی پلیر نیز در اختیار شما قرار خواهد داد تا انجام دهید.

شرکت ناشر این بازی یعنی بندای نامکو (Bandai Namco) اخیرا تریلر جدیدی از این بازی به انتشار رسانده که وجود دو تجربه مولتی پلیر را در این بازی برای مردم تایید و معرفی می‌کند که هر دوی آن‌ها بر اساس سیستم انتخاب و عواقبِ بازی Man of Medan ساخته شده‌اند و حول این موضوع جریان خواهند داشت. بخش Shared Story Mode همانطور که از نامش هم پیدا است، دو بازیکن را به هم متصل خواهد کرد تا به صورت co-op به انجام بازی بپردازند که هر یک از آن‌ها کنترل یکی از شخصیت‌های مختلف این بازی را در اختیار خواهد گرفت که در نهایت تصمیماتی که هر یک از آن‌ها می‌گیرد می‌تواند روی بازی بازیکن دیگر هم تاثیر گذار باشد و خروجی داستان را برای هر دوی آن‌ها تغییر دهد. بعد از این باید اشاره کنم که بخش دیگری که برای حالت مولتی پلیر در نظر گرفته شده، Movie Night Mode نام دارد که تا حد پنج بازیکن می‌توانند به صورت محلی بازی کنند به طوری که کنترل هر شخصیتی که در داستان بازی کم کم معرفی می‌شود را در اختیار خواهند گرفت و همه بازیکنان نیز در نتیجه‌ای که از داستان بازی به دست خواهد آمد شریک خواهند بود. به عبارت دیگر هر شخصیتی که به نوبت در بازی معرفی می‌شود، بازیکنان کنترل آن را در اختیار می‌گیرد که شاید یکی زودتر در بازی پیدا شود و یکی دیرتر.

هر دوی این‌ها ویژگی‌های بسیار جالب و خلاقانه‌ای برای به وجود آوردن بخش مولتی پلیر در این بازی هستند. جالب است که ببینیم واکنش و استقبال بازی‌بازان از این بخش‌های جالب و جذاب چطور انجام خواهد شد و آیا همه از این ویژگی‌ها استفاده خواهند کرد یا این که تصمیم می‌گیرند خودشان به تنهایی دست به انتخاب بزنند و داستان Man of Medan را پیش ببرند. قطعا اگر سازنده‌های این بازی به خوبی از پس ساخت این بخش‌ها بربیایند، با استقبال گسترده‌ای از سوی بازی‌بازان همراه خواهد بود چون واقعا چیزهای جالبی به نظر می‌رسند.

عنوان Man of Medan قرار است در تاریخ ۳۰ آگست ۲۰۱۹ میلادی برابر با ۸ شهریور سال جاری شمسی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به عرضه برسد. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی و آشنایی بیشتر از آن می‌توانید از این آدرس مصاحبه‌ای که از سازنده‌های آن برایتان آماده کردیم را مشاهده کنید. در ادامه از شما دعوت می‌کنم که تریلر جدید این بازی که دو بخش مولتی پلیر آن را معرفی می‌کند، مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,