Time-Sence-WinPhone

برنامه Time Sense برنامه ای برای مدیریت مدت زمان استفاده از دستگاه ویندوزی شما می باشد که با طراحی مدرن و زیبا و امکانات فوق العاده، به یکی از بهترین اپلیکیشن ها در این دسته تبدیل شده است. با وینفون همراه باشید.

نرم افزار Time Sense که چندیست برای دستگاه های ویندوزی به صورت یونیورسال منتشر شده، برنامه ای برای مدیریت و اطلاع از مدت زمان استفاده از دستگاه ویندوزی شما می باشد. همانطور که گفته شد یونیورسال بودن این نرم افزار از مزایای بزرگ آن محسوب می شود؛ بدین معنی که شما بر روی تمام دستگاه هایی که توسط ویندوز ۱۰ اجرا می شود میتوانید این اپلیکیشن را اجرا کنید. البته این نرم افزار فعلا برای موبایل و دسکتاپ در دسترس است.

از معرفی های کلی که بگذریم به معرفی قابلیت های این نرم افزار می رسیم. منوی همبرگری سمت چپ برنامه شامل ۴ گزینه بعلاوه گزینه تنظیمات می باشد که هرکدام را بطور مختصر معرفی می کنیم.

Home:

این بخش شامل مقدار زمان استفاده شده از دستگاه است که به وسیله ی گراف هایی نشان داده می شود. با سوایپ کردن گراف به سمت چپ گراف مربوط به تعداد دفعات آنلاک (باز کردن قفل) دستگاه نمایش داده می شود. همچنین با سواپ دیگر به سمت چپ می توانید یادداشت هایی مختص آن روز را اضافه کنید. همچنین در سربرگ چهارم از این بخش، استفاده دستگاه پس از آخرین شارژ را نمایش می دهد.

Time-Sence-Home

آیکون های پایین برنامه نیز به ترتیب از سمت راست: برای به روز رسانی مدت زمان استفاده، رفتن به تاریخ خاصی، رفتن به روز بعدی و بازگشت به روزهای قبل مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین با تپ بر روی سه نقطه (…) گزینه Export نمایش داده می شود که به وسیله ی آن میتوانید اطلاعات جمع آوری شده توسط برنامه را در بازه زمانی انتخاب شده در یک فایل Excel ذخیره کنید.

Time-Sence-Home-02

Timeline:

با ورود به این بخش، مدت زمان استفاده از دستگاه در هر بار قفل گشایی نمایش داده می شود. همچنین با سوایپ کردن گراف بالای صفحه، می توان گراف مربوط به مصرف باتری را نیز مشاهده کرد. منو این بخش نیز شامل همان گزینه های بخش Home می باشد.

Time-Sence-Home-03

Report:

کارکرد این منو همانند گزینه Export در صفحه اصلی می باشد با این تفاوت که در این بخش گراف مربوط به بازه زمانی انتخاب شده نمایش داده می شود. برای انتخاب بازه زمانی، در بخش منوی برنامه بر روی آیکن مربوطه تپ کرده و سپس بازه زمانی را که شامل ۷، ۱۴، ۳۰ و تمام روزها می باشد را انتخاب کنید.

Time-Sence-Home-04

Analysis:

به وسیله ی این منو که استفاده از قابلیت های آن پولی است ($۱.۴۹) گزارش هایی شخصی سازی شده بر اساس مدت زمان استفاده، تعداد آنلاک های دستگاه و یا مقدار باتری مصرف شده، انجام دهید.

Time-Sence-Home-05

Settings:

بخش تنظیمات برنامه شامل رمز گذاری برای ورود، لاگین کردن به وسیله Windows Hello، مجوز استفاده از موقعیت جغرافیایی، تنظیمات مربوط به تگ های NFC، اخطار مربوط به استفاده از دستگاه بیش از زمان تعیین شده (برای مثال اگر بیش از ۲ ساعت از دستگاه در طول روز استفاده شد، اخطاری در بخش Notification Center نمایش داده شود) و همچنین تنظیمات مربوط به گرفتن پشتیبان خودکار از اطلاعات برنامه و بازگردانی آنها می باشد.

Time-Sence-Home-06

نظرات خود را درمورد این برنامه با ما در میان بگذارید. همچنین می توانید برنامه های مورد نظر خود را در بخش معرفی اپلیکیشن یا بازی، به ما معرفی کنید تا با نام شما در سایت قرار داده شود.

دانلود
اطلاعات
 • حجم : 3.99 مگابایت - 20.7 مگابایت
 • منتشر کننده : Lorenzo Farinelli
 • پشتیبانی از رم 512 : بله
 • نسخه ی تحت اندروید : خیر
 • نسخه ی تحت iOS : خیر
منبع : وینفون
88 پست
شادان غمگسار
*از طرفداران قدیمی Nokia*
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
نوشزاد
پاسخ دهید دوشنبه 26 اردیبهشت 1395

به به 😍😌

soheyl
پاسخ دهید دوشنبه 26 اردیبهشت 1395

سلام این برنامه ی تلگرام ویندوز ینیورساله عایا؟

  علی گلشن
  پاسخ دهید دوشنبه 26 اردیبهشت 1395

  خیر عزیز هنوز یونیورسال نشده.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,