لری هیرب بازی‌های رایگان ماه مارس ایکس باکس لایو گلد را اعلام کرد و بازی‌ها و ماه دیگری نیز به این برنامه جذاب و پر طرفدار اضافه شد.

بر روی ایکس باکس وان، بازیکنان می‌توانند عنوان Trials of the Blood Dragon به صورت رایگان در طول ماه جاری دریافت کنند. همچنین بازی Superhot نیز از تاریخ 16 مارس تا 15 آپریل به صورت رایگان برای کنسول مذکور قابل دریافت خواهد بود.

کاربران ایکس‌باکس 360 هم در این ماه می‌توانند دو بازی Brave: The Video Game و Quantum Conundrum را به صورت رایگان بازی کنند و همچنين به لطف سرویس پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت، این دو بازی برای ایکس باکس وان نیز رایگان خواهد بود.

بازی Brave: The Video Game برای هردو کنسول ایکس باکس 360 و ایکس باکس وان از تاریخ 1 تا 15 مارس رایگان خواهد بود. عنوان Quantum Conundrum را نیز شما می‌تونید برای هردو کنسول ایکس باکس 360 و ایکس باکس وان از تاریخ 15 تا 31 مارس دریافت کنید.

اعضا باید این نکته را به خاطر داشته باشند که بازی های رایگان را در طی مدت اعلام شده دريافت کنند، حتی اگر قصد ندارند که فورا این بازی ها را انجام دهند، چون می توانند حتی بعد از تاریخ اعلام شده و در ماه های آینده نیز آنها را بازی کنند.

منبع :

MSPU

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , ,