_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

جزئیاتی از داستان Marvel’s Avengers منتشر شد

سال آینده میلادی اونجرها با عنوان Marvel’s Avengers از شرکت اسکوئر اینکس (Square Enix) به دست بازی‌بازان خواهند رسید. این بازی برخی از شناخته شده‌ترین و دوست داشتنی‌ترین شخصیت‌هایی که فیلم‌های سری Marvel به آن‌ها زندگی بخشیده است را در اختیار گیمرهای سراسر دنیا خواهد گذاشت. در ادامه جزئیاتی از بخش داستانی این بازی برای شما آماده کرده‌ایم که دعوت می‌کنم در ادامه با ما همراه باشید.

بی شک یکی از بهترین و هیجان انگیز‌ترین ویژگی‌هایی که این بازی با خود به همراه دارد، اجازه دسترسی پیدا کردن به قهرمان‌های مختلف و اسکین‌های آن‌ها است که از کامیک‌های متعدد الهام گرفته شده است. اما حتی با این وجود، Marvel’s Avengers با داستان خود قرار است دست روی احساسات و عواطف انسانی ما هم بگذارد.

Scot Amos، مدیر عامل تیم سازنده و توسعه دهنده این بازی در استودیوی Crystal Dynamics، در گفت و گوی تازه‌ای که در مصاحبه اخیر خود با وبلاگ پلی‌استیشن داشته است، درمورد این که آن‌ها چطور از داستان این کامیک‌ها الهام گرفته‌اند تا داستان شخصیت‌های بازی خود را خلق کنند، صحبت کرده است. در حقیقت آن‌ها نسخه‌ی بازی‌های رایانه‌ای این شخصیت‌ها را ساخته‌اند که از تاریخ داستان‌های کامیک دنیای Marvel برای این کار استفاده کرده‌اند. علاوه بر این، وی در این مصاحبه درمورد این که چطور داستان این بازی قرار است تمام احساسات و عواطف انسانی، مخصوصا شکست و دست و پنجه نرم کردن با از دست دادن را مورد توجه خود قرار دهد، صحبت کرد. Scot درمورد این موضوع چنین توضیح داد که:

زمانی که ما اولین پیش نویس خود از داستان این بازی را آغاز کردیم، چیزهای زیادی برای در نظر داشتن در اختیار داشتیم. ما می‌خواستیم که بازی ما اونجرها را از هم جدا کند و گروه آن‌ها از هم پاشیده شود تا در این نقطه بازی باز وارد ماجرا شود و بار دیگر آن‌ها را دور هم جمع کند. بنابراین نه تنها شما باعث نجات پیدا کردن دنیا خواهید شد، بلکه اونجرها را نیز نجات خواهید داد. پس از وقایع A-Day همه آن‌ها شدیدا آسیب پیدا کرده و مورد ضرب و شتم قرار گرفته‌اند. آن‌ها تمام امید خود را از دست داده‌اند چرا که فکر می‌کنند اجازه داده‌اند سن فرانسیسکو سقوط کند و باعث نابودی آن شده‌اند که این کار هم باعث شکست خوردن و ناامیدی Captain America، رهبر آن‌ها، شده است.

سپس Scot در ادامه صحبت‌های خود در این زمینه چنین ادامه داد که:

خوشبختانه تیم Marvel Games به ما گفتند: “ما عاشق آن هستیم. شما می‌توانید آن‌ها را از هم بپاشید و باعث نابودیشان شوید و دوباره از نو آن‌ها را از زمین بلند کنید، تیم را دوباره با هم متحد کنید و انسان‌هایی که پشت این ماسک‌ها قرار دارند را نشان دهید.” این یکی از راه‌هایی است که می‌فهمیم چرا داستان ابر قهرمان‌های مارول همیشه به درخشان‌ترین حالت ممکن نوشته‌ شده‌اند. شما در اینجا یک ابر قهرمان دارید که مشکلات عادی روزمره‌ای که هر کس دیگری ممکن است داشته باشد را دارد که باید با آن‌ها دست و پنجه نرم کند. به همین علت ساخت عنوانی با این محوریت، یک حقه واقعی است.

یکی از ویژگی‌های شخصیت‌های دنیای مارول که همیشه باعث ارتباط برقرار کردن مردم با آن‌ها شده این بوده است که آن‌ها علیرغم قدرت‌های فرا طبیعی خود، طوری نویسندگی شده‌اند که درست مانند مردم عادی هستند که هر روز با مشکلات و دغدغه‌های خود سر و کله می‌زنند و واقعا درگیر آن‌ها هستند. به عبارتی، قدرت‌های ابر انسانی آن‌ها باعث جلوگیری مشکلات آن‌ها نمی‌شود. امیدواریم که تیم سازنده این بازی هم به خوبی از عهده انجام دادن این کار بر بیایند. زمانی که Marvel’s Avengers در تاریخ ۲۵ اردیبهشت سال ۹۹ شمسی برابر با ۱۵ می ۲۰۲۰ میلادی برای پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود، متوجه خواهیم شد که چقدر در انجام دادن این کار موفق بوده است.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,