Mass Effect: Andromeda سرانجام به روز رسانی خواهد شد، این به روز رسانی باعث بهبود شخصی سازی کاراکترهای بازی می گردد. امروز شرکت BioWare اعلام داشت با بسته الحاقی ۱.۰۸ بازیکنان نظارت بهتری بر روی ظاهر کاراکترهای بازی خواهند داشت.

امروز در خبری استودیو BioWare اعلام داشت:

ما گزینه های موجود در خلق کاراکترها را توسعه و گسترش داده ایم، بنابراین اکنون نظارت و مدیریت بسیار بهتری بر ظاهر شخصیت ها خواهید داشت. با این بسته الحاقی دو سر جدید، یکی مذکر و یکی هم مونث، و طیف بیش تری از رنگ پوست در اختیار شما خواهد بود.

همچنین تمامی مدل موها را آنلاک کرده ایم و اکنون قادر به استفاده از آن ها هستید، و البته گزینه طاس کردن سر کاراکترها نیز اکنون در دسترس است.

این خبر برای دوست داران این بازی می تواند خبر بسیار خوب و امیدوار کننده ای باشد، چرا که Mass Effect: Andromeda پیش از این در شخصی سازی کاراکترها و ایجاد ظاهری خاص برای کاراکتر بازی بسیار ضعیف بود.

علی رغم عرضه این بسته الحاقی هنوز هم توانایی شخصی سازی این بازی در قیاس با Fallout 4 چندان زیاد به نظر نمی رسد، اما به هر صورت این تغییرات در قیاس با نسخه اولیه بازی دلگرم کننده به نظر می رسد.

هنوز زمان انتشار بسته الحاقی مشخص نیست، اما به محض عرضه این بسته شما را مطلع خواهیم ساخت.

 

منبع :

MSPU

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,