هفته گذشته بازی Monster Hunter: World به طور همزمان برای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه شد و خودی نشان داد البته مشکلاتی هم داشت. به خصوص، در مورد مشکلات و ناتوانی هایی که در زمینه اتصالات آنلاین خود در کنسول های ایکس باکس وان داشت البته این مشکلات در آینده رفع خواهد شد. شرکت کپکام تصمیم دارد با ارائه دادن پچی جدید این مشکلات را رفع کند.

براساس جزئیات ارائه شده توسط شرکت کپکام در مورد پچ جدید این عنوان یعنی پچ 1.0.0.8 بر روی ایکس باکس وان، این پچ تمام مشکلات بازی را بر روی کنسول برطرف خواهد کرد. مشکلاتی مانند عدم توانایی اتصال به سرور های آنلاین و بازی چند نفره، فیلتر سرچ ها و پاسخ ندادن به پیام های درخواست کمک.نسخه ایکس باس وان نیز مانند نسخه  پلی استیشن 4 آن تغییراتی را در زمینه جمع آوری نقاط و مرزها و همچنین مشکلاتی که با Hunting Horn داشته‌اند، دریافت کرده است.

با وجود تمام این مشکلات عنوان Monster Hunter: World موفقیت های بزرگی را برای شرکت سازنده خود به ارمغان آورده است. شرکت کپکام اعلام کرده است که این فرنچایز موفق به دریاف رکورد بیشترین فروش در سه روز ابتدای عرضه خود شده است، 5 میلیون نسخه ازاین بازی تنها به صورت دیچیتالی به فروش رفته است. با این وجود متاسفانه هیچ تفکیکی بین پلتفرم ها اتفاق نیافتاده است. حالا که مشکلات بازی در حال رفع شدن است و بازی خوبی به کار خود ادامه می‌دهد، یقینا بازیکنان بیشتری به آنرا خریداری خواهند کرد.

در حالی نسخه پیش از بتای بازی Monster Hunter: World با انتقادات زیادی روبرو شد، شرکت کپکام در حال کردن برروی بازی است و منتظریم تا نتایج آن را مشاهده کنیم.

منبع :

MSPOWERUSER

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,