ماه گذشته بود که به‌روزرسانی ماه مه ایکس باکس وان برای اینسایدرهای حلقه آلفا منتشر شد. این به‌روزرسانی از دیشب در دسترس کاربران معمولی قرار گرفته است.ماه گذشته مایکروسافت به‌روزرسانی ماه مه ایکس باکس وان را در دسترس اینسایدرهای حلقه آلفا قرار داد تا پیش از سایر گیمرها به بررسی قابلیت‌های جدید آن پرداخته و البته مشکلات را با تیم مایکروسافت درمیان بگذارند. شب گذشته برد روزتی مدیر تیم اینسایدر ایکس باکس در توییتی اعلام کرد که به‌روزرسانی ماه مه در دسترس تمامی کاربران قرار گرفته و گیمرها می‌توانند از قابلیت‌های جدید این به‌روزرسانی روی ایکس باکس خود لذت ببرند.

این به‌روزرسانی در کنار بهبودهایی که برای قابلیت‌های پیشتر عرضه شده به‌همراه داشته است، چند ویژگی جدید را نیز در اختیار کاربران ایکس باکس وان قرار داده است. از مهمترین قابلیت‌های جدید این به‌روزرسانی می‌توان به پشتیبانی از نرخ فریم 120 هرتز، قابلیت پین کردن گروه‌ها به داشبورد اشاره کرد.

لازم به اشاره است که در به‌روزرسانی پیشین ایکس باکس وان پشتیبانی از نرخ فریم متغییر افزوده شده بود که باعث بهبود کلی تجربه بازی می‌شد. برای مثال این قابلیت از بروز حالت پارگی تصویر که معمولا در صحنه‌های گرافیکی شلوغ ایجاد می‌شود، جلوگیری می‌کند. اما در به‌روزرسانی ماه مه ایکس باکس وان کاربران اکنون قادر به تجربه نرخ فریم 120 هرتز هستند که تجربه بسیار روانتری هنگام بازی را به ارمغان آورده است.

قابلیت پین کردن گروه‌ها به داشبورد امکان مدیریت بهتر کتابخانه بازی‌ها و اپلیکیشن‌ها را در اختیار گیمرها قرار می‌دهد. از دیگر قابلیت‌های جدید این به‌روزرسانی می‌توان به تسهیل به‌اشتراک گذاری گیم‌پلی و همچنین امکان برش تصاویر گیم‌پلی به‌صورت مستقیم و بدون نیاز به ورود به آپلود استودیو اشاره کرد.

 

منبع :

XBOX WIRE

1268 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,