_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

بازی های رایگان ماه مِی ایکس باکس مشخص شد! شاهکار کوجیما را رایگان بازی کنید!

معمولا برای مشخص شدن عناوین رایگان ماه آینده باید تا پایان ماه جاری منتظر باشیم اما این بار عناوین کمی زودتر معرفی شدند. روز قبل ویدیویی بدون فهرست در کانال یوتیوب ایکس باکس منتشر شد که در آن عناوین رایگان ماه می را آشکار کرد. در ادامه با تیم کافه ایکس باکس وینفون همراه باشید.

کاربران ایکس باکس وان، می‌توانند بازی Super Mega Baseball 2 را از روز یکم تا سی و یکم ماه مِی به رایگان دریافت کنند. هم‌چنین از اواسط ماه یعنی روز شانزدهم مِی تا پانزدهم ژوئن، آخرین نسخه از سری به یاد ماندنی و شاهکار هیدئو کوجیما یعنی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain به طور رایگان برای ایکس باکس وان در دسترس خواهد بود.

از طرفی برای ایکس باکس 360، دو بازی Sega Vintage Collection: Streets of Rage و Vanquish رایگان خواهند بود. Sega Vintage Collection: Streets of Rage از روز یکم تا پانزدهم مِی و Vanquish از شانزدهم تا آخر ماه یعنی سی و یکم در دسترس خواهند بود. البته این بازی‌ها از طریق قابلیت بکوارد برای ایکس باکس وان نیز قابل دانلود هستند.

بازی های رایگان ماه آینده ایکس باکس مبلغی معادل 79$ برای کاربران ایکس باکس لایو گلد تخفیف قائل شده است. پس حتما آن‎ها را در نظر داشته باشید.

دیدگاه و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPU

339 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,