RunningCircle_icon

دوباره شرکت BoomBit Games یک بازی خاص، جالب و ساده و در عین حال مشکل را ارائه نموده است. شما باید بین دایره های کوچک و بزرگ در حالی که در حال چرخش حول دایره هستید جابه جا شوید. در این بازی تنها وسیله ی کنترلی شما تپ کردن به موقع است.

running_circle_multiple_picture_wallpaper

در این بازی شما باید یک موجود کوچک را کنترل کنید که دائما در حال گردش به دور یک دایره است. این گردش یا در درون دایره است و یا در بیرون دایره، شما با هر تپ می توانید تعیین کنید که موجود دوست داشتنی شما در داخل دایره بچرخد و یا در بیرون دایره بچرخد. همچنین در داخل و بیرون دایره الماس هایی وجود دارد که اگر آنها را بخورید، خواهید توانست موجودات بیشتر را قفل گشایی کنید و با آنها دور دایره ها بگردید.

running_circle_multiple_picture_wallpaper1

مهم ترین هدف بازی این است که بتوانید بین دایره ها در حالی که دور آنها در حال چرخش هستید حرکت نمایید و از یک دایره به دایره دیگر بروید. شرط رفتن از یک دایره به دایره دیگر این است که دو دایره بر یکدیگر مماس باشند و از محلی که هر دو دایره مماس هستند عمل جابجایی صورت گیرد در صورتی که این کار انجام نشود احتمالا موجود شما از بین خواهد رفت. در بعضی از این دایره ها شی های ثابت و یا متحرکی وجود دارد که اگر با آنها برخورد کنید، بازنده خواهید شد. برای اینکه با این اشیا بر خورد نکنید باید مسیر چرخش خود را با تپ کردن به موقع عوض کنید. هر چقدر که بین دایره های بیشتری جابجا شوید امتیاز بیشتری کسب خواهید نمود.

multiple_picture_wallpaper3

اگر دیگر بازی های این شرکت را که قبلا برای شما معرفی کردیم را ملاحظه کرده باشید خواهید دید که حالتی به نام multiplayer داشت که در این بازی نیز شما این حالت را دارید و می توانید این بازی را به صورت  آن لاین بازی کنید و همچنین رکورد خود را ثبت و به اشتراک بگذارد. به نظر من این بازی خیلی سخت است و رکورد زدن در آن به این آسانی ها نیست 🙂 .

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 18.81 مگابایت
  • حجم : 118.8 مگابایت
  • منتشر کننده : BoomBit Games
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه ی تحت اندروید : خیر
  • نسخه ی تحت iOS : خیر
منبع : وینفون
20 پست
علیرضا آرامون
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sajad
پاسخ دهید پنجشنبه 12 شهریور 1394

سلام اینستگرام هم آپدیت شد بلاخره

بی تعصب
پاسخ دهید پنجشنبه 12 شهریور 1394

سلام و عرض خسته نباشید به نویسنده های سایت وینفون من یک و نیم ساله ساله هر روز سایت وینفون رو سر مبزدم منتظر پرچمدار مایکروسافت بودم فکر میکردم اسمش میشه لومیا 1530 اما اسمش این نشد رندر هایی هم که ازش اومده اش دهن سوزی نیست من ظاهر گوشی خیلی برام مهمه اگه میخواستم موبایل پلاستیکی بگیرم دستم همون گوشی قبلیم پلاستیکی بود من میخواستم به خاطر طراحی 1520 با محدودیت های ویندوز کنار بیام محدودیت هایی که نسبت به عن روید داره اما الان تا ابان منتظر میمونم ببینم اپل چه کار میکنه ببینم مایکروسافت چه کار میکنه انتخاب عن رویدی هم دارم یا نکسوس جدید ال جی یا گوشی که دیشب معرفی شد من نیم ساعت محو زیباییش شدم مخصوصا رنگ سیلور بقیه رنگاش زشت هستن اسمش اکسپریا زد 5 پرمیوم البته الان خیلیا که خیلی وقته منتظر پرچمدار مایکروسافت بودن هم اقیده من هستن به امید رقابت بیشتر کمپانی ها برای زندگی بهتر کاربرها

ali
پاسخ دهید پنجشنبه 12 شهریور 1394

این قبیله هم خوب بود
فقط بخش انلاینش حال میده

علی ط
پاسخ دهید پنجشنبه 12 شهریور 1394

سلام
امکان دانلود افلاین به استور برگشته؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,