روزی که بسیاری از اعضای ایکس باکس لایو منتظر آن بودند فرا رسیده است. بازی با طرح گلد! Medal of Honor: Airborne و Turing Test به واسطه این طرح رایگان گشته اند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

Medal of Honor: Airborne بازی که در آن تصمیمات شما می تواند سرانجام جنگ جهانی دوم را مشخص کند. این بازی یکی از بازی های محبوب تیراندازی در ایکس باکس 360 بوده که حتی بعد از گذشت چند سال هنوز هم بازی محبوبی می باشد. بازی با پرش شما از هواپیمای Douglas C-47 آغاز می شود و در ادامه هر تصمیمی که می گیرید تاثیر گزار خواهد بود و می تواند سرنوشت شما را مشخص کند. ویژگی مهمی که در این بازی وجود دارد، کنترلی است که شما بر روی چتر نجات خود بعد از پرش از هواپیما دارید که به شما کمک می کند تا در مکان هایی فرود بیایید که بهترین شرایط را برای شروع بازی داشته باشید. بخش چندنفره بازی نیز بسیار قدرتمند و پرطرفدار بود، هر چند که مشخص نیست که اکنون با توجه به قدیمی شدن بازی تعداد افراد کافی در این بخش وجود داشته باشند. با این وجود این بازی همچنان می تواند سرگرم کننده باشد و واقعا جای تاسف است که دیگر بازی های مدال افتخار همانند قبل ارایه نمی شوند. مانند سایر بازی های طرح رایگان با گلد، این بازی هم به کمک قابلیت Backward Compatible برای ایکس باکس وان فراهم شده است. پیشنهاد ما این است که به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید.

Turing Test یک بازی اول شخص معمایی است که شباهت بسیار زیادی به بازی Portal دارد. در کنار معماهایی که بر پایه حرکت دادن انرژی از یک کلید به کلید دیگر می باشند، در این بازی با سوال های فلسفی زیادی در رابطه با هوشیاری و همچنین درک و بصیرت انسان روبرو خواهید شد. در این بازی شما نقش Ava Turing، یکی از مهندسین سازمان جهانی فضانوردی، را برعهده خواهید داشت و در طی بازی از کمک یک هوش مصنوعی در کنار خود بهره خواهید برد. در طول بازی به رازهای مخفی اروپا و دلیل ناپدید شدن اعضای گروهتان پی خواهید برد. بازی Turing Test یک بازی چالش برانگیز می باشد که در طول بازی به تفکر بسیار زیادی احتیاج دارد. براساس ادعای تیم سازنده بازی، معماها به صورتی طراحی شده اند که تنها انسان ها قادر به پاسخ گویی به آن ها می باشند. البته شاید هم این موضوع فقط برای تبلیغات گفته شده باشد. این بازی علاوه بر کار گرافیکی بسیار خوبی که در آن صورت گرفته است، بعد از حل کردن هر معما حس بسیار خوبی را در شما ایجاد خواهد کرد. این بازی را از دست ندهید.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

94 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,