microsoft-teams

با Microsoft Teams، مایکروسافت در صدد ایجاد یک محیط دیجیتالی باز تر می باشد که باعث می شود کار ها قابل مشاهده، یکپارچه و در دسترس باشند. اکنون هر تیم یک واحد خاص است و تیم ها می توانند از نرم افزار ها و ابزار های مختلفی در این مسیر استفاده کنند. در ویدیوی معرفی جدید این نرم افزار، شاهد قسمت های جذابی از مراسم رونمایی آن با حضور مدیرعامل مایکروسافت هستیم و شما با ویژگی های این برنامه آشنا می شوید. با وینفون همراه باشید.

 

اولین و مهم ترین ویژگی Microsoft Teams تجربه ی گفتگوی مدرن را برای تیم های امروزی فراهم می کند. مکالمات تیم، به طور پیش فرض، برای تمامی اعضای تیم قابل مشاهده هستند، ولی البته امکان ایجاد بحث های خصوصی نیز وجود دارد. این نرم افزار با اسکایپ عمیقا یکپارچه شده است. Microsoft Teams با یکپارچگی عمیق و کامل با آفیس ۳۶۵، یک مرکز واقعی برای کار گروهی فراهم می کند. ورد، اکسل، پاور پوینت، شیر پوینت، وان نوت، Planner، Power BI و Delve همگی در Microsoft Teams در نظر گرفته شده اند تا مردم بتوانند به راحتی تمام اطلاعات و ابزار هایی که نیاز دارند، دسترسی داشته باشند. شما می توانید برای آشنایی کامل با این نرم افزار به این لینک مراجعه کنید.

ساتیا نادلا در حین معرفی این نرم افزار گفت:

هر فرد با فرد دیگر متفاوت است، این درباره تیم ها نیز صدق می کند. زمانی که درباره بهره وری فکر می کنیم، همان لحظه به افراد و تیم هایشان نیز می اندیشیم. آن ها می توانند با یکدیگر به دستاوردهای بیشتری برسند، مرکز ماموریت ما، قدرتمند تر کردن هر فرد و هر سازمان روی زمین است. ما فرصت بزرگی برای کمک به دستاوردهای گروهی بیشتر ایجاد کرده ایم و آن Microsoft Teams محیط کاری مبتنی بر چت است.

اکنون شاهد یک ویدیوی جذاب دیگر از تیم رسانه ای مایکروسافت برای Microsoft Teams هستیم که این نرم افزار را با کمک بخش هایی از سخنرانی مدیرعامل مایکروسافت، رئیس بخش آفیس و دیگر سخنرانی های مراسم رونمایی معرفی می کند. شما را به دیدن این ویدیو دعوت می کنیم.

منبع :

OFFICE

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
jasem____jamali
پاسخ دهید شنبه 14 آبان 1395

سلام دوستان یک سوال
لومیا ۱۵۲۰ دارم
تو این چند بیلد فست و حتی این آخری گوشی در زمانی که داخل بازی هستم پیغام لو باطری میده و خاموش میشه
در صورتی که از نصف بیشتر شارژ داره یا از شارژ کامل کمی کمتر اینجوری میشه
دوستان اگه چنین مشکلی بر خوردن و یا راه حل دارن ممنون میشم راهنمایی کنن

    مهمان
    پاسخ دهید شنبه 14 آبان 1395

    آره منم این مشکلو دارم… فقط وسط بازی نیس… کلا درصد شارژ گوشیو درست نشون نمیده… مینویسه ۷۰ درصد ولی واقعیتش ۱۰ درصده… بعد یهو لو باطری میده خاموش میشه… بعد که روشن میکنی بلافاصله میزنه ۲۰ درصد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,