Gears of War 4 Characters

بیست و پنج سال بعد از وقایع GeoW3، داستان GeoW4 شروع خواهد شد و این یعنی دیدار با پرتاگنسیت ها و قهرمانان جدید به عنوان کاراکترهای اصلی بازی، به گزارش Game Informer صداپیشگانی که نقش این سه وارث سری بازی های GeoW را برعهده خواهند گرفت از طرف استودیو The Coalition مشخص شده اند و تجربه های قابل توجهی در بازیها و برنامه های تلوزیونی دارند، به طور مثال اگر طرفدار سریال نوپای The Flash و یا Arrow باشید احتمالا با آنها آشنایی دارید.

Liam McIntyre در نقش قهرمان اصلی بازی JD Fenix

GearsOfWar4 Cast - JD Fenix by Liam MCIntyre

جی دی فنیکس پسر مارکوس فنیکس افسانه ای, یک ایدئالیست که برای پیوستن به ارتش COG در جوانی از خانه فرار کرده و طی یک عملیات از پیش تعیین شده که در بازی درباره ی آن بیشتر خواهید فهمید، ناپدید شده.

شاید بشود گفت معروف ترین ظهور صداپیشه ی این شخصیت یعنی Liam McIntyre در سری تلوزیونی اسپارتاکوس به عنوان شخصیت مذکر اصلی است, او همچنین اخیرا به عنوان Weather Wizard در سریال The Flash نقش آفرینی کرده.

Laura Bailey در نقش Kait Diaz، یکی از همراهان اصلی فنیکس

GearsOfWar4 Cast - Kait Diaz by Laura Bailey

Kait کودکی خودرا بیرون از منطقه ی حفاظت شده گذراند، پدر و مادر او سرگروه این بیگانگان بیرون شهری بودند اما او پدرخودرا طی یک جریان غم انگیز از دست داد، او آشنایی زیادی با COG ندارد اما مهارت های قابل توجهی در زمینه ی Survivalism و زندگی در شرایط آنارکی دارد، او بعدها با جی دی آشنا میشود و یک دوستی سریع بین آنها ایجاد میشود.

Laura Bailey از صداپیشگان مطرح و شناخته شده است، از نقش آفرینی های برجسته ی او میشود به Olympia Vale در Halo5 و جینا پراودمور در World of Warcraft اشاره کرد، او همینطور نقش Kid Trunks در انیمه ی Dragon Ball Z را بر عهده دارد.

Eugene Byrd در نقش Delmont Walker ملقب به Del

GearsOfWar4 Cast - Delmont-Del-Walker by Eugene Byrd

دلمونت یکی از اعضای سابق COG است، او یک یتیم بود که در مدرسه ی شبانه روزی با جی دی آشنا شد، وقتی جی دی تصمیم فرار از خانه به سمت ارتش را گرفت دلمونت تصمیم به همراهی او گرفت و همراه با او در حادثه ای که به آن اشاره شد سر از مناطق آزاد Sera در آورد، بعد از پناه آوردن به بیگانگان برون شهری (اصطلاحا Refuge)، او همیشه به جی دی وفادار می ماند و همراه او خواهد بود.

خیلی از ما صدا پیشگی Eugene Byrd را از عنوان سال پیش EA یعنی Battlefield Hardline به عنوان شخصیت مارکوس بون یا همان Boomer به یاد داریم، او همچنین به صورت متعدد در سریال های Arrow و Bones ظاهر شده.

به شخصه فکر میکنم این سه نفر از پس این کار به خوبی بر خواهند آمد و به زودی به سه صدای ماندگار در ذهن ما تبدیل خواهند شد.

Gears of War 4 به زودی در سال ۲۰۱۶ برای Xbox One منتشر خواهد شد، هنوز تاریخ دقیقی از طرف مایکروسافت و استودیو The Coalition در دست نیست.

منبع :

GAME INFORMER

19 پست
علی امیردیوان
دانشجو، افراطی و تفریطی و در کل مشکل دار در زمینه ی نوشتن درباره ی خود : )
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ຖ໐rt໐ຖ
پاسخ دهید سه شنبه 24 اسفند 1394

دوستان اگر توجه کنید همشون یه ته چهره ای از هم دارن

Yasuo
پاسخ دهید سه شنبه 24 اسفند 1394

دلمونت یکی از اعضای سابق COG است، او یک یتیم بود :)))))))))

    علی امیردیوان
    پاسخ دهید چهارشنبه 25 اسفند 1394

    بله خب یتیم بود رفیق

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,