_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تریلر جدید Metro Exodus گیم پلی آن را نشان می‌دهد

اکنون دیگر می‌توان با اطمینان گفت که عنوان Metro Exodus به زودی به انتشار خواهد رسید و ویدیوی جدید گیم پلی این بازی که توسط IGN به انتشار رسیده، به ما نشان می‌دهد که باید انتظار دیدن چه چیزهایی را از دنیای سند باکس این بازی داشته باشیم. این بازی در ماه آینده زمانی که به انتشار برسد، ما را به محیط پسا آخرالزمانی بسیار جذابی خواهد برد که خطرات بسیار زیادی در گوشه گوشه‌ی دنیای آن در کمین ما نشسته‌اند. در ادامه می‌توانید این ویدیویی ۱۰ دقیقه‌ای را مشاهده کنید.

همانطور که در بخش قبل نیز اشاره کردم، این ویدیوی جدید ۱۰ دقیقه از گیم پلی این بازی را به ما نشان می‌دهد و ما در آن می‌توانیم برخی از مواجهه‌ها و رویارویی‌های جذاب را در کنار دنیای بی نظیر و عالی از این بازی که اتمسفری بسیار گیرا و مغموم کننده دارد، ببینیم و با برخی از مکانیزم‌ها، ویژگی‌ها و کنترل‌های آن که در نهایت سعی و تلاش به تصویر کشیده شده‌اند، آشنایی پیدا کنیم.

همانطور که گفته شد، این بازی دارای چنان فضایی تاریک و سردی است که قطعا همه ما را با خود درگیر می‌کند. در حقیقت این یکی از ویژگی‌هایی است که ما با دیدن اولین تصاویر و حتی خواندن اولین اطلاعات از این بازی، متوجه آن‌ها شدیم و فهمیدیم با عنوانی رو به رو هستیم که می‌تواند ما را در فضا و دنیای سرد و تاریک خود غوطه ور کند. قطعا یکی از چیزهایی که در تمام نسخه‌هایی که از این سری به انتشار رسیده، وجود داشته و در همه آن‌ها مشترک بوده و به طور استثنایی به تصویر کشده شده است، تزکیه و کم کم فهماندن این حقیقت بوده است که دنیای این بازی کاملا دارای حس ترس و دلتنگی است که با تصاویر دنیای مخروبه‌ی آن به بهترین شکل ممکن ترکیب شده است. حقیقت امر این است که Exodus به نظر می‌رسد که شدید‌ترین و بیشترین حد از این ویژگی‌ها را در خود قرار داده باشد که تا به حال در هیچ یک از نسخه‌های این سری دیده نشده است.

خبر خوب این است که شما دیگر نباید مدت زمان زیادی را برای تجربه این عنوان بی نظیر صبر کنید چرا که در تاریخ ۲۶ بهمن ماه سال جاری برابر با ۱۵ فوریه ۲۰۱۹ میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت و کاربران پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی می‌توانند از آن لذت ببرند که این، یک هفته زود تر از چیزی است که تا به حال اعلام می‌شد. اگر شما نیز مثل من یکی از کسانی هستید که برای تجربه این بازی هیجان زده هستید و دوست دارید هر چه زودتر آن را تجربه کنید یا حداقل اطلاعات بیشتری از آن به دست بیاورید،‌ می‌توانید از این آدرس اطلاعات بیشتری درمورد نحوه داستان سرایی این بازی و پایان‌های متفاوت آن، اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. این بازی قطعا یکی از بهترین و لذت بخش‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ خواهد بود که تجربه آن می‌تواند تا مدت‌ها در ذهن و خاطر ما سپرده شود. در ادامه از شما دعوت می‌کنم که ویدیوی ۱۰ دقیقه‌ای گیم پلی این بازی را مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,