امروز تریلری جدید از آخرین ساخته‌ی دست استودیوی A4Games یعنی عنوان Metro Exodus در دسترس قرار گرفته که موضوع اصلی آن سلاح‌ها و آتش‌بازی‌های این عنوان است. با وجود این که سلاح‌های این بازی طیف محدودی دارند و فقط شامل سلاح‌های سبک دستی، رگبارها و تیر و کمان‌های سنتی و قدیمی این سری می‌شوند، اما این بازی پسا آخرالزمانی برای هر سلیقه‌ای چیزی آماده در آستین خود دارد. در ادامه با دیدن تریلر جدید سلاح‌های این بازی به درک خوبی از آن‌ها و این که چه نوع سلاح‌هایی را می‌توانید استفاده کنید، دست پیدا خواهید کرد.

حقیق امر این است شخصی سازی سلاح‌ها همیشه در سری Metro از نقش مهم و حیاتی برخوردار بوده اما این بار Metro Exodus آن را یک قدم جلوتر برده و استانداردهای تازه‌ای ضمن حفظ نوآوری و خلاقیت، به آن اضافه کرده است. بازی‌بازان این بار می‌توانند با یک حرکت سلاح خود را شخصی سازی کنند و یک رگبار اتوماتیک را به یک سلاح تیر اندازی دور برد تبدیل کنند. آیا می‌خواهید با عده زیادی از دشمنان دست و پنجه نرم کنید؟ سلاح دستی خود را به یک SMG تغییر وضعیت دهید و دریایی از گلوگه به سمت دشمنان شلیک کنید.

همچنین سلاح‌های مخصوص نظیر تیر و کمان نیز به طور منحصر به فردی جالب هستند چرا که آن‌ها از آنچه که در اختیار دارید نیز گزینه‌های بیشتری برای مخفی کاری در اختیار شما قرار می‌دهند. از سلاح‌های خود نگهداری کنید، مهمات و گلوگه درست کنید و به دنبال منابع جدید و بیشتر بگردید چرا که این‌ها جزو ویژگی‌هایی هستند که از نقش بسیار حیاتی و مهمی در Metro: Exodus برخوردار هستند. در حالی که شما همیشه انگیزه دارید تا در مصرف مهمات و گلوله‌های خود صرفه جویی کنید و در این زمینه از خودتان محافظه کاری به خرج می‌دهید، دیدن این همه تنوع برای آن دسته از کسانی که گان پلی و تیر اندازی کردن را دوست دارند، لذت بخش و شیرین است.

عنوان Metro Exodus در تاریخ 26 بهمن ماه سال جاری برابر با 15 فرویه 2019 میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی به انتشار خواهد رسید. اگر درمورد تاریخ عرضه شلوغ و پرترافیک این بازی نگران هستید، باید اعلام کنم که ناشران این بازی هیچ نگرانی خاصی از این بابت ندارند چرا که بر این عقیده هستند که فرانچایز آن‌ها به اندازه کافی مخاطب‌های خودش را دارد که بتواند مورد توجه آن‌ها قرار بگیرد. همچنین اگر جزو کابران پلتفرم رایانه‌های شخصی هستید که می‌خواهید این نسخه از Metro Exodus را تهیه کنید، باید بدانید که این بازی از قفل Denuvo روی رایانه‌های شخصی استفاده خواهد کرد تا از حق و حقوق نشر خود محافظت کند. در ادامه از شما دعوت می‌کنم که تریلر جدید این بازی که به منظور آشنایی با شخصی سازی سلاح‌های آن منتشر شده است را مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

760 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,