_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

اولین بازی سیستم عامل اندرومدا Miami Street خواهد بود با سرفیس فون در خیابان‌های میامی

تاکنون مطمئن هستیم که سیستم عامل اندرومدا و دستگاه اندرومدا به‌صورت پنهانی در حال توسعه هستند. شواهد جدید اکنون نشان می‌دهند که مایکروسافت در حال همکاری با توسعه‌دهندگان برای ساخت محتوای مناسب این دستگاه است. یکی از اولین بازی‌هایی که برای این دستگاه عرضه خواهد شد Miami Street است که به تازگی راه خود را به مایکروسافت استور پیدا کرده است.
در ماه‌های اخیر شایعات فراوانی مبنی بر همکاری مایکروسافت و استودیو Electric Square در جهت عرضه بازی Forza Kart به گوش می‌رسید، که البته در نهایت این شایعات به واقعیت تبدیل نشدند. اما ظاهرا در کمپ ردموند اتفاقاتی در جریان است که برای دوستداران سری فورتزا و منتظران دستگاه اندرومدا یا سرفیس فون بسیار جالب خواهد بود.

اخیرا یک بازی جدید در سبک ماشین‌رانی با نام Miami Street وارد مایکروسافت استور شده که البته در حال حاضر امکان دانلود آن وجود ندارد. برطبق اطلاعاتی که توسعه‌دهنده بازی در صفحه مشخصات بازی منتشر کرده، این بازی در دسترس تمامی دستگاه‌های ویندوز 10 اعم از کامپیوترهای ویندوزی و ایکس باکس وان خواهد بود. البته زمانی که صحبت از همه دستگاه‌های ویندوزی به میان می‌آید، طبیعتا دیگر منظور ویندوز 10 موبایل نیست، چرا که توسعه این سیستم عامل مدت‌ها است که از دستور کار مایکروسافت و به تبع آن توسعه‌دهندگان خارج شده است.

با ورود این بازی به مایکروسافت استور، تیم خبرنگاران سایت ویندوز سنترال به تحقیق و رایزنی با برخی از منابع داخلی مایکروسافت دست زده‌اند. برطبق اطلاعات کسب شده میامی استریت علاوه بر ویندوز 10 کامپیوتر سیستم عامل اندرومدا یا Andromeda OS را نیز هدف قرار داده است. اگر در مورد سیستم عامل اندرومدا اطلاعاتی ندارید، باید اشاره کنیم که این سیستم عامل در حقیقت شکل جدیدی از ویندوز 10 است که به‌صورت اختصاصی برای تبلت تاشو سرفیس اندرومدا یا همان دستگاه اندرومدا در حال توسعه است.

ظاهرا قرار است این بازی در ابتدا برای ویندوز 10 در دسترس قرار بگیرد و با رونمایی از دستگاه اندرومدا، برای سیستم عامل اندرومدا نیز عرضه شود.توسعه‌دهنده بازی در مورد این عنوان جدید خود اشاره کرده:

ما اخبار هیجان‌انگیزی برای شما داریم. با افتخار بازی Miami Street که پروژه مشترک الکتریک اسکوئر و مایکروسافت استودیوز است را به شما معرفی می‌کنیم. این بازی توسعه یافته تا روی هر دستگاه ویندوز 10 اجرا شود. Miami Street سبک جدیدی از بازی‌های مسابقه‌ای است که برای طیف وسیعی از مخاطبان اعم از مخاطبان تازه‌کار و حرفه‌ای‌ها مناسب خواهد بود. با توجه به اینکه کار توسعه این بازی در ماه‌های جاری ادامه خواهد داشت، ما عرضه آزمایشی این بازی را به‌صورت محدود در برخی از نقاط دنیا آغاز خواهیم کرد تا بازخوردهای گیمرها در مورد کیفیت بازی را دریافت کنیم.

در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد گیم‌پلی بازی در دسترس نیست، اما برطبق توضیحات بازی، این عنوان مسابقه‌ای تک به تک را برای کاربران عرضه خواهد کرد. عدم عرضه این بازی در پلتفرم ویندوز 10 موبایل شاید باعث ناراحتی کاربران این پلتفرم شود، اما عرضه چنین بازی به خصوص برای دستگاه‌های ویندوزی با نمایشگر لمسی اتفاقی فرخنده خواهد بود.

برای مشاهده بازی در مایکروسافت استور می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید. ما در وینفون به محض انتشار اخبار تکمیلی در مورد بازی در خدمت شما همراهان خواهیم بود.

1335 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
لپتاپ های HP OMEN 15 و 17 معرفی شدند چهارشنبه 26 اردیبهشت 1398
با ThinkReality رقیب هولولنز آشنا شوید چهارشنبه 26 اردیبهشت 1398
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
حیان
پاسخ دهید یکشنبه 6 خرداد 1397

Features
Simply Powerful: Control strikingly realistic car physics through easy pick-up-and-play controls, where timing your gas, brake, and boost are the keys to victory.
One on One Racing: Quick, point to point races through a beautiful cityscape puts the focus on you vs. your opponent.
Dynamic Action Cameras: Every race looks like the car chase finale from your favorite summer blockbuster, as stylish cameras catch the drama unfolding between you and your rival.
Looks Incredible Wherever You Play: Built from the ground up to look and play fantastic on any Windows 10 device, this race will thrill anyone, anywhere.
Ever-growing Roster of Cars: Featuring the best performance icons from street and showroom, Miami Street’s car list is constantly growing.
Upgrade Your Rides: Maximize the power of your lineup to take on more challenging and more lucrative events as you rise to the top of the tournament.
Release Hidden Potential: Take on unique challenges by assembling the right lineup of cars. The combinations are endless; it’s up to you to find your winning formula.
A Campaign Without Limits: With new content always being released, Miami Street will feature new events, new narrative, and new prizes to earn on a regular basis.
Multiple Paths to Victory: The Miami Street event structure is built around choice. The harder the path you choose the more you earn, but you must make it to the end to claim your winnings!
Always Time to Play: Enjoy a quick race in less than a minute, or immerse yourself in a series of races for hours. Miami Street is an experience built from the ground up to fit with your schedule.

معرکست

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,