آقای مایکل پچر، تحلیل‌گر شناخته شده Wedbush Securities هفته گذشته در برابر ادعای بی‌معنی بودن شکست رکورد پیش‌فروش اکس باکس وان اکس بدون زمینه درست، ایستادند. امروز در توییتر نیز ایشان صحبت های خود را در این‌باره ادامه دادند. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

امروز آقای مایکل پچر در توییتر گفت که نمی‌خواهد اکس باکس وان اکس شکست بخورد و باید واقع‌بین باشد و قیمت ۵۰۰$ دنیا را به آتش نمی‌کشد. او پیش‌بینی می‌کند که در فصل تعطیلات فروش اکس باکس وان اکس به یک میلیون نسخه هم خواهد رسید. ایشان همچنین درباره محاسبات خود برای ایالات متحده و ایالت بریتانیا توضیح دادند. ایشان تاکید کردند که فروشگاه آمازون حدود ۱۰ درصد از بازار بازی‌های ویدیویی را تشکیل می‌دهد و هرگز به فروشندگان فیزیکی نمی‌رسد. فروش آمازون در بیشترین حالت به ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ واحد می‌رسد هم‌چنین برای کشور بریتانیا فرض را بر میانگین دو یا سه کنسول از ۱۵۰۰۰۰ مکانی که بازی ویدیویی می‌فروشند ( با توجه به این که برخی از نقاط ممکن است تا ۱۰ واحد بفروشند و بعضی دیگر اصلا فروش نداشته باشند) باز هم رقم آخر نزدیک به همین ۱۵۰۰۰۰ خواهد بود.

این یک موفقیت زودهنگام برای اکس باکس وان اکس است و این نشانگر پایداری آن در دراز مدت نیست. البته این اعداد و ارقام دقیق نیستند و باید تا زمانی که مایکروسافت آن‌ها را به اشتراک بگذارد صبر کنیم.

نظر شما درباره کنسول بی‌نظیر اکس باکس وان اکس چیست؟

منبع :

GAMINGBOLT

323 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,