کنفرانس Microsoft Envision یکی از کنفرانس های تجاری مایکروسافت است که برای اولین بار در آوریل سال گذشته معرفی شد. کنفرانس Envision امسال برخلاف سال گذشته جزیی از رویداد مهم Microsoft Ignite خواهد بود. این کنفرانس امسال مهمان ویژه ای خواهد داشت.

کنفرانس Envision امسال با ادغام در رویداد Microsoft Ignite که مختص حرفه ای های عرصه IT است، در ۲۵ سپتامبر در اورلاندو ایالت فلوریدا برگزار خواهد شد. Capossela مدیر بازاریابی ردموندی ها دلیل ادغام دو کنفرانس را چنین شرح می دهد: در دنیای امروز ارتباط و همکاری بین شرکت ها و تجارت ها با بزرگان عرصه فناوری اطلاعات اهمیت شگرفی دارد. با توجه به اهمیت ارتباط تنگاتنگ دو گروه تصمیم گرفتیم تا حضار هر دو جلسه را در یک کنفرانس گرد هم آوریم و امکان تبادل نظر و همکاری بین دو گروه را تسهیل نماییم.

یکی از سخنرانان مشهور امسال Michelle Obama همسر رییس جمهور سابق ایالات متحده خواهد بود. از دیگر سخنرانان مهم این کنفرانس می توان به Beth Comstock رییس هیئت مدیره جنرال الکتریک و ساتیا نادلا مدیرعامل مایکروسافت اشاره کرد. با توجه به میزبان بودن مایکروسافت در این کنفرانس نفرات زیادی از این شرکت از جمله Amy Hood مدیر امور مالی، و کریس کاپوسلا مدیر بازاریابی این شرکت به سخنرانی خواهند پرداخت.

برای کسب اطلاعات بیش تر از این کنفرانس و یا ثبت نام می توانید به سایت مایکروسافت مراجعه کنید.

منبع :

Microsoft

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
siamaktehrani
پاسخ دهید جمعه 8 اردیبهشت 1396

زن اوباما میشه سابق، اسبق میشه زن بوش

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , ,