برنامه Microsoft To-Do به‎روزرسانی به‎موقعی دریافت کرد که این آپدیت شامل ترکیب تازه و آرایش‎هایی می‎شود که سبب ارتقای کارایی آن شده است. طی سال گذشته این اپلیکیشن قابلیت‎هایی چون امکان لیست اشتراک‎گذاری، هماهنگی با کورتانا، پشتیبانی مستقیم از لانچرهای اندرویدی این شرکت و امکاناتی دیگر  را گردآوری کرده بود. امسال هم توسعه دهنده‏‎گان آن بیکار ننشسته و به‎روزرسانی‎‎هایی مثل لیست سنجاق شدنی، امکان ارسال فایل، و قابلیت‎های جذاب دیگر را برای این اپلیکیشن به‎همراه آورده‎اند.

بااینکه پشتیبانی از چند حساب کاربری اخیرا برای حلقه اینسایدر ویندوز به‎روزرسانی شده بود، اما اکنون برای تمامی کاربران ویندوز 10 در دسترس می‌باشد.

در نسخه 1.51.2512.0 اپلیکیشن To-Do ویندوز 10 شما می توانید بدون نیاز به لاگ‎اوت از یک حساب کاربری به حساب دیگر سوییچ کنید، سوییچ‎‎ کردن میان حساب‎های کاربری نیز به‎آسانی و تنها با کلیک‎ روی نام کاربری دلخواه امکان‎پذیر می‎شود. در واقع یک خوش‎آمد گویی گرم برای کاربرانی که چند حساب جداگانه برای مصارف شخصی و کاری خود دارند.

این به‎روزرسانی برای نسخه اندورید در ماههای آتی در دسترس خواهد بود. باوجود اینکه هنوز برای نسخه IOS در دسترس نیست اما ترکیب و امکانات جدید Microsoft To-Do برای کاربران آن اعم از موبایل و پی سی قابل تحسین خواهد بود. از آنجایی که سیاست این شرکت معمولا برقراری سیاست توازن و تساوی مابین پلتفرم‎های محبوب در سرویس‎های خود می‎باشد، پس زمان زیادی تا عرضه نسخه IOS آن طول نخواهد کشید. شما می‎توانید نسخه ویندوز 10 این اپلیکیشن را در مایکروسافت استور از اینجا، نسخه اندروید را از پلی استور و نسخه IOS را از اپ استور دانلود کنید.

منبع :

NEOWIN

5 پست
شروین شاه محمدی
شروین شاه‎محمدی، تحصیلات خاصی ندارم، می‎خونم و می‎نویسم
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,