برنامه Microsoft To-Do به‎روزرسانی به‎موقعی دریافت کرد که این آپدیت شامل ترکیب تازه و آرایش‎هایی می‎شود که سبب ارتقای کارایی آن شده است. طی سال گذشته این اپلیکیشن قابلیت‎هایی چون امکان لیست اشتراک‎گذاری، هماهنگی با کورتانا، پشتیبانی مستقیم از لانچرهای اندرویدی این شرکت و امکاناتی دیگر  را گردآوری کرده بود. امسال هم توسعه دهنده‏‎گان آن بیکار ننشسته و به‎روزرسانی‎‎هایی مثل لیست سنجاق شدنی، امکان ارسال فایل، و قابلیت‎های جذاب دیگر را برای این اپلیکیشن به‎همراه آورده‎اند.

بااینکه پشتیبانی از چند حساب کاربری اخیرا برای حلقه اینسایدر ویندوز به‎روزرسانی شده بود، اما اکنون برای تمامی کاربران ویندوز 10 در دسترس می‌باشد.

در نسخه 1.51.2512.0 اپلیکیشن To-Do ویندوز 10 شما می توانید بدون نیاز به لاگ‎اوت از یک حساب کاربری به حساب دیگر سوییچ کنید، سوییچ‎‎ کردن میان حساب‎های کاربری نیز به‎آسانی و تنها با کلیک‎ روی نام کاربری دلخواه امکان‎پذیر می‎شود. در واقع یک خوش‎آمد گویی گرم برای کاربرانی که چند حساب جداگانه برای مصارف شخصی و کاری خود دارند.

این به‎روزرسانی برای نسخه اندورید در ماههای آتی در دسترس خواهد بود. باوجود اینکه هنوز برای نسخه IOS در دسترس نیست اما ترکیب و امکانات جدید Microsoft To-Do برای کاربران آن اعم از موبایل و پی سی قابل تحسین خواهد بود. از آنجایی که سیاست این شرکت معمولا برقراری سیاست توازن و تساوی مابین پلتفرم‎های محبوب در سرویس‎های خود می‎باشد، پس زمان زیادی تا عرضه نسخه IOS آن طول نخواهد کشید. شما می‎توانید نسخه ویندوز 10 این اپلیکیشن را در مایکروسافت استور از اینجا، نسخه اندروید را از پلی استور و نسخه IOS را از اپ استور دانلود کنید.

منبع :

NEOWIN

5 پست
شروین شاه محمدی
شروین شاه‎محمدی، تحصیلات خاصی ندارم، می‎خونم و می‎نویسم
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,