czgfoctuaaaj5nd

سال ۲۰۱۶ سال فوق العاده ای برای مایکروسافت بود تا عملکرد خوبی در بین متخصصین تکنولوژی، توسعه دهندگان، حوزه ابر و تکنولوژی های جدیدی مثل هوش مصنوعی داشته باشد و از طرفی در سخت افزار هم خوش بدرخشد. اکنون برنامه ی کنفرانس های این شرکت در ۲۰۱۷ مشخص شده اند.

مایکروسافت در سال ۲۰۱۷  بر روی برگزاری کنفرانس ها و رویداهای بسیار با کیفیت در جهت توانمند کردن افراد برای رشد در فضای وب و یادگیری بیشتر تمرکز خواهد کرد و در اوایل سال، سه کنفرانس مهم را برنامه ریزی کرده است.

در اولین کنفرانس، با تغییر محل برگزاری رویداد بیلد به سیاتل موسوم به شهر ابری به دنبال حرکتی نو هستند تا خدمات و تکنولوژی های جدید خود را برای توسعه دهندگان و مخاطبان خود معرفی کنند. کنفرانسی که برای طرفداران ویندوز بسیار با اهمیت است و در ۱۰-۱۲ می ( ۲۰ الی ۲۲ اردیبهشت ۹۶ ) منتظر این کنفرانس باید باشند.

کنفرانس بعدی مایکوسافت با تغییر نام به Microsoft Inspire در ماه جولای در واشنگتن برگزار خواهد شد تا در اینجا مایکروسافت و شرکا چگونگی الهام بخشی از هم برای ایجاد نوآوری های بیشتر را بررسی کنند.

در ماه سپتامبر نیز ردموندی ها برای رهبران فناوری اطلاعات رویداد Microsoft Envision را در نظر دارند تا در راه فناوری اطلاعات نیز به رهبران این عرصه برای پیشرفت و نواآوری کمک کنند و از آن ها نیز در مسیر توسعه ی خدمات خود کمک بخواهند.

منبع :

MICROSOFT

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ایمان
پاسخ دهید پنجشنبه 18 آذر 1395

موبایل موبایل موبایل !
تو همه چی خوب پیشرفته غیر از این 😐
ای بمیری خوب خبر ساخت گوشی رو رسمی بده ملت مردن .

mamali
پاسخ دهید پنجشنبه 18 آذر 1395

جان من در مورد سرفیس فون خبری بدن👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

علیرضا
پاسخ دهید پنجشنبه 18 آذر 1395

امسال که خیلی مزخرف بود قشنگ مایکروسافت گفت فعلا برنامه ایی برای موبایل نداریم
نادلا هم که همش تفت میده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,