msnotificationssettingsقضیه پیام های مایکروسافت برای ویندوز را که به یاد دارید؟ زمانی که مایکروسافت کاربران را با ارسال پیام سمجی تحت عنوان “Get Windows 10” به ستوه آورده بود. حالا مایکروسافت در حال آزمایش قابلیتی است که از طریق آن می تواند پیام های خود را به صورت اعلانیه با کاربران ویندوز ۱۰ برساند. اعلانیه جهت خبر رسانی، پیام های مخصوص و یا مناسب ها می توانند ارسال گردند.

اکشن سنتر جایگاه اصلی اعلانیه ها در ویندوز ۱۰ محسوب می شود که اجازه ارائه اعلانیه برای نرم افزارهای مختلف را صادر می کند. سایت  Winsupersite تصویری را منتشر کرده است که در آن بخشی با نام “From Microsoft” در اکشن سنتر اضافه گردیده است.

این قسمت فعلا برای ارسال پیام هایی در رابطه با بخش پاداش مایکروسافت که مربوط به جست و جو توسط سرویس بینگ می شود فعال است:

در حالی که ابتدا این قسمت تنها پیام های مربوط به بخش پاداش بینگ را ارسال می کند ولی به نظر می رسد کاربردهایی فراتر از این داشته باشد. در حال حاضر پیام های مربوط به تغییرات حساب کاربری و امتیازات در بخش پاداشِ بینگ را به صورت پیام هایی به نمایش می گذارد.

مقاله اشاره می کند که بخش “From Microsoft” می تواند پیام هایی را از طرف شرکت در رابطه با سرویس های مختلف مانند، اکس باکس لایو و آفیس ۳۶۰ به مخاطبان ارائه دهد و حتی به والدین در مورد استفاده فعالیت های فرزندانشان از طریق رایانه گزارش ارسال نماید. البته همان طور که در تصویر مشاهده می کنید این بخش را به راحتی می توان مانند سایر اعلانیه ها غیر فعال نمود. به نظر می رسد این سرویس هنوز برای همه کاربران در دسترس نیست و مایکروسافت آن را تنها برای تعدادی از کاربران خاص عرضه نموده است تا بعد از طی آزمون های اولیه عرضه عمومی گردد.

آیا شما این بخش را در تنظیمات اکشن سنتر خود می بینید؟ چه پیام هایی از طریق آن دریافت کرده اید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
morti_toop
پاسخ دهید سه شنبه 8 شهریور 1395

سلام.دوستان من سیستم عامل remix os رو روی سرفیس ۳ به صورت بوت دوگانه نصب کردم ولی چون با صفحه لمسی سرفیس ۳ سازگار نبود. پاکش کردم .حالا هر کار میکنم در زمان بوت بازم گزینه remix os رو میاره چیکار کنم که مستقیم وارد ویندوز شه.لطفا راهنمایی کنید ممنون

  بهزاد
  پاسخ دهید سه شنبه 8 شهریور 1395

  از نرم افزار EasyBCD استفاده کن

  general95
  پاسخ دهید سه شنبه 8 شهریور 1395

  روی مای کامپیوتر راست کلیک کن بعد properties رو بزن بعد
  advanced system settings
  بعد از تب advanced
  دکمه settings در قسمت startup and recovery رو بزن
  سیستم عامل پیشفرضت رو انتخاب کن و تیک گزینه
  time to display list of operating systems
  رو بردار
  بعد هم ok رو بزن
  با این کار دیگه لیست سیستم عامل های موقع روشن شدن کامپیوتر نشون داده نمیشه
  من خودم تستش نکردم برای همین اگه مشکلی پیش اومد مسئولیتش با خودته
  http://8pic.ir/images/i5h32qcd7hbis7endynw.png

morti_toop
پاسخ دهید سه شنبه 8 شهریور 1395

عزیز موقع بوت لودر سیستم این پیام میاد نه موقع بوت ویندوز.این راهی که شما میگین برای ویندوز های اضافی است در صورتی که remix os از طریق گرب بالا میاد.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,