edgewebm

مایکروسافت در هفته ی گذشته بیلد پیش نمایش ۱۴۹۴۲ ویندوز ۱۰ را برای اینسایدر های حلقه Fast عرضه کرد که چندین ویژگی جدید و خوب را به ارمغان آورد. از یک اپلیکیشن ارتقا یافته ی Photos گرفته تا قابلیت مخفی کردن فهرست اپلیکیشن ها از منوی استارت؛ در کل بیلد ۱۴۹۴۲ نسبت به بیلد های اخیر خود، شامل ویژگی های نسبتا زیادی بود. ولی در این بیلد مشکلی نیز توسط کاربران گزارش شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در روز های گذشته ما در مطلبی گزارش دادیم که در بیلد ۱۴۹۴۲ بسیاری از کاربران با مشکل کرش کردن مرورگر مایکروسافت اج در هنگام اجرای آن مواجه هستند و یک راه حل که توسط کاربران پیدا شده بود را به شما آموزش دادیم. اکنون مدیر برنامه ی ارشد مایکروسافت، Brandon LeBlanc، در پستی در توییتر خبر داده که آن ها از این مشکل جدید که در بیلد ۱۴۹۴۲ شناسایی شده آگاه هستند:

هی اینسایدر های ویندوز، ما یک مورد دیگر را به لیست مشکلات شناخته شده اضافه کرده ایم: کرش کردن مرورگر اج در بیلد ۱۴۹۴۲ و یک راه حل موقتی!

— Brandon LeBlanc (@brandonleblanc) October 10, 2016

پست وبلاگی بیلد ۱۴۹۴۲ شامل شرحی از این مشکل به همراه یک راه حل موقت می باشد:

اضافه شد: به علت تغییرات پلتفرمی اخیر، مایکروسافت اج ممکن است پس از اجرا، و یا زمانی که شما در نوار آدرس تایپ می کنید و یا سعی کنید که یک زبانه ی جدید باز کنید کرش می کند. برای رفع مشکل و اجرای مجدد مایکروسافت اج، شما می توانید دستور زیر را از طریق PowerShell اجرا کنید (توجه – این کار ممکن است کوکی ها و تاریخچه ی مرورگر شما را پاک کند):

Get-ChildItem 'HKCU:\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\AppContainer\Storage\microsoft.microsoftedge_8wekyb3d8bbwe\Children' | foreach{Remove-Item $_.pspath -Recurse}
آیا شما نیز با چنین مشکلی در این بیلد رو به رو شده اید؟
منبع :

WINBETA

1872 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sabzoghab.so
پاسخ دهید سه شنبه 19 مهر 1395

با درود و ادب.
لطفا از مایکروسافت تقاضا بکنید تا
CCPLAYER pro
رو با
Movies & TV
و
Metro file manager
رو با
File explorer
ادغام
و حذف
For developers
از روی تنظیمات دستگاه و توسعه ی یه اپ از طریق استور برای مشارکت تمام توسعه دهندگان و تغییر لوگوی مایکروسافت اج به این لوگو:🌎 و تغییر لوگوی مسجینگ به این لوگو:✉ و تغییر لوگوی علاقه مندی ها به این لوگو:

سپاس.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,