محاسبات ابری یکی از مهمترین سرمایه گذاری ها و هدف گذاری های مایکروسافت را تشکیل می دهد و در این میان آژور نقش اساسی در پیشبرد این مسیر و رسیدن به هدف دارد. مایکروسافت در همین راستا، استارت اپ Deis را خریداری کرد. با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت امروز خبر تصاحب شرکت Deis ارائه دهنده خدمات نرم افزاری Container برای پلتفرم های مبتنی بر کلود را اعلام کرد اما درباره میزان مبلغ این معامله حرفی به میان نیاورده است. این خرید به آن ها اجازه می دهد تا در داخل مجموعه ی قدرتمند ابری خود ارائه دهنده container داشته باشند.  Containers های ابری، ماشین های مجازی ای هستند که به مدیریت ابری کمک می کنند و در خط مقدم تحول ابری سال های اخیر بوده اند.

این تکنولوژی به سازمان ها اجازه می دهد تا بهره وری و تعامل نرم افزاری ابری آسان تری داشته باشند. این تکنولوژی اجازه ی ساخت نرم افزارهایی با واحد جدید ابری را به سازمان ها می دهد.

شرکت Deis بنابر گفته ی مایکروسافت، در مرکز تحول این تکنولوژی قرار گرفته است و این شرکت به توسعه دهندگان کمک خواهد کرد تا کارایی، سرعت و اطمینان پذیری بیشتری به خدمات خود تزریق کنند. همچنین خریداری این شرکت، به رشد و توسعه تکنولوژی اوپن سورس کمک بیشتری خواهد کرد و انعطاب و انتخاب بیشتری برای مشتریان در تمام نقاط جهان فراهم خواهد کرد.

منبع :

MICROSOFT

1316 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
HaDi
پاسخ دهید سه شنبه 22 فروردین 1396

اونو درست کن
سازندگی، در اختیار گذاشتن و جابجایی نرم افزاری به ابر اشتباهه
بهره وری و تعامل نرم افزاری ابری بهتره

    هادی اکبری زاده
    پاسخ دهید سه شنبه 22 فروردین 1396

    سلام، ممنون از راهنماییتون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,