wand to jon microsoft

مایکروسافت پس از خرید Linkedin با پرداخت ۲۶ میلیارد دلار این بار شرکت توسعه نرم افزار پیام رسان Wand Labs را خریداری کرد. مایکروسافت با این خرید قصد استفاده از تکنولوژی توسعه داده شده در حوزه ی پیام رسانی توسط این شرکت را دارد.

دیوید کو از مایکروسافت می گوید:

تکنولوژی Wand Labs و استعداد هایی که در آن وجود دارد باعث تقویت موقعیت ما در پیدایش عصری جدید در هوش مکالمه ای خواهد شد که ما از قدرت مکالمه زبان انسانی و هوش مصنوعی برای ارتباط مردم با دانش، اطلاعات و سرویس ها و مردم دیگر به صورت های بهتر و طبیعی تر استفاده خواهیم کرد.

Wand Labs پلتفرمی است که سرویس های دیگر را به برنامه های پیام رسان می آورد. این پلتفرم امکان ارتباط سرویس های دیگر را با نرم افزار های پیام رسان ممکن می سازد و سرویس های دیگر می توانند با استفاده از API ها و رابط کاربری موارد خود را داخل نرم فزار پیام رسان نشان دهند. Wand Labs که در سال ۲۰۱۳ توسط “ویشال شارما” راه اندازی شد، برنامه های تغییر یافته co-branded را برای کاربران فراهم می آورد.

ویشال شارما می گوید:

طبیعتا ما  تجربه زیادی در دانش معنایی، پیام رسانی و تسلط و تخصص در حوزه ی سیستم های خودکار و سرویس های هوشمند داریم که در حال حاضر در مایکروسافت بر روی آن کار می کنند.

Wand labs app

تصاحب این سرویس تحت نظارت و کنترل ساتیا نادلا است که در کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ امسال به معرفی یک ایده جدید و تازه اشاره شد: مکالمه به عنوان یک پلتفرم، که به صورت ادغام زبان انسانی و هوش مصنوعی برای ارتباط مردم با اطلاعات مورد نیاز، سرویس ها و موارد دیگر به طبیعی ترین شکل ممکن انجام می شود.

طبق گفته مایکروسافت Wand Labs با توانایی ها و ظرفیتی که دارد می تواند به بهتر کردن سرویس بینگ، فضای ابری آژور آفیس ۳۶۵ و ویندوز در آینده کمک بسیاری کند. تیم توسعه دهنده به بینگ می پیوندند و سرویسی که در گذشته ارائه می دادند از ادامه فعالیت باز می ایستد.

منبع :

WINBETA

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
hmk
💔 2 پاسخ دهید جمعه 28 خرداد 1395

اپل با انقلاب تاچ آیفون و تمام صفحه کردن گوشی کی پد گوشی رو برای همیشه حذف کرد ،، حالا مایکرو سافت میخواد با هوش مصنوعی و تشخیص گفتار استفاده از تاچ رو آسونتر هم رو آسونتر از گذشته بکنه و شما با گفتگو با گوشی و بات چت ها کارهاتون رو انجام داده و نیاز به لمس گوشی رو به حداقل برسونه و فرآیند مرحله ای انجام دستورات در گوشی عوض بشه و یکجا و به یکباره و تنها با گفتن یک جمله چند کار همزمان برای شما انجام بشه کاری که امروز در حد ابتدایی کرتانا قادر به انجام ان شده ،، مثلا به جای تپ کردن روی اپ اس ام اس و انتخاب مخاطب و تایپ متن و تایید ارسال فقط با یک جمله کرتانا کلیه این کارهارو براتون انجام میده ،،، آینده جالبی میشه بخصوص برای آدامای راحت طلب مثل من 🙂

HOIIIIN
💔 1 پاسخ دهید جمعه 28 خرداد 1395

داریم به her نزدیک میشیم 😑

داریوش
💔 0 پاسخ دهید جمعه 28 خرداد 1395

مادربزرگم دستی در تکنولوژی داره نکنه مایکرو سافت ….وای ن نمیزارم مادربزرگمو ببرین

مرتضی عبدی
💔 0 پاسخ دهید جمعه 28 خرداد 1395

Wand Labs نام پلتفرمی برای ادغام سرویس ها با پیام رسانی است. این پلتفرم با برقراری ارباط با سرویس ها این امکان را در اختیار دیگر پیام رسان ها می گذارد تا سرویس خود را به طور مستقیم در داخل مکالمه های متنی و از طریق API ها حامل های رابط کاربری اختیاری در اختیار کاربران قرار دهند. علاوه بر آن، پلتفرم Wand می تواند نرم افزار های همراه برند های همکار شخصی سازی شده را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. ویشال شارما سه سال پیش یعنی در سال ۲۰۱۳ این سرویس را تشکیل داد.

نویسنده عزیز فکر کنم خودتم متوجه نشدی چی نوشتی یکم تو ترجمه و دستور این چیزا دقتتو بیشتر کن ممنونم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,