_ویندوز پنل جدید

پشتیبانی از PWAs به بطن ویندوز ۱۰ می‌آید ادغام شدن با کنترل پنل

بهترین نکته در مورد برنامه‌های پیشرو تحت وب، امنیت بالا در عین عدم نیاز به ادغام شدن عمیق با سیستم عامل است. به هر حال مایکروسافت تصمیم گرفته تا پا را از آن‌چه که هست فراتر بگذارد. با وینفون همراه باشید.

این شرکت ردموندی تصمیم به گسترش این نوع برنامه‌ها و یک‌پارچه کردن آن با پلتفرم ویندوز گرفته است و از آن‌جایی که تأییدیه Chromium Gerrit را ارسال کرده است، کاربران قادر خواهند بود تا به صورت مستقیم از بخش کنترل پنل ویندوز نسبت به حذف این برنامه‌ها اقدام کنند.

در بخشی از این تأییدیه امده است :

به کمک تغییرات اعمال شده می‌توانید برنامه‌هایPWA نصب شده را از بخش حذف یا تغییر برنامه در کنترل پنل حذف کنید.

قبل از این تغییرات، برای حذف یک برنامه‌ی تحت وب، کاربر مجبور به استفاده از منوی موجود در برنامه بود. اکنون به کمک ورودی رجیستری که به برنامه‌ها اضافه شده است، شما می‌توانید درست مثل هر برنامه‌ی دیگری، از کنترل پنل ویندوز نسبت به حذف برنامه‌های تحت وب اقدام کنید.

در بخش دیگری از این متن می‌خوانیم :

پس از ایجاد میانبر عملیات، ما ورودی رجیستری حذف را به رجیستری ویندوز اضافه کردیم. ورودی این رجیستری بسیار معروف است و سیستم شروع به خواندن ورودی‌ها و پر کردن اضافه کردن حذف برنامه‌ها می‌کند.

این قابلیت در اخرین نسخه‌ی مرورگر اج مبتنی بر کرومیوم دردسترس است و مایکروسافت امیدوار است که راه خود را به مرورگرهای مبتنی بر کرومیوم بیشتری باز کند.

نظر شما چیست؟

منبع :

MSPU

105 پست
مجتبی قوی بازو
KATY CAT
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,