windows-store

استور ویندوز ۱۰ در مقایسه با استور ویندوز ۸، یک تفاوت اساسی دارد و آن یونیورسال و واحد شدن آن است. در ویندوز ۱۰ همه اپلیکیشن ها اعم از موبایل و دسکتاپ، همگی در قالب یک وبسایت و اپلیکیشن ارایه می شوند، البته هنوز برخی اپلیکیشن ها یونیورسال نشده اند. مایکروسافت تغییراتی در قیمت اپلیکیشن ها ایجاد کرده است، و از این پس توسعه دهندگان باید از این قیمتها برای اپلیکیشن های خود استفاده کنند.

کمپانی اخیرا اعلام کرده که ویژگی ها و الگوریتم هایی در استور به کار برده که می توانند به صورت خودکار بررسی ها و نظرات تبلیغاتی و هرز را یافته و حذف کنند. امروز مایکروسافت تعداد پیشنهاد های قیمتی که توسعه دهندگان می توانند برای اپلیکیشن خود تعیین کنند را افزایش داده است، این مقادیر، شامل قیمت خرید های درون برنامه ای نیز می شود. در کنار این پیشنهادات قیمتی جدید، مایکروسافت قیمت ها را برخی مناطق و واحد های پولی تغییر داده است.

مایکروسافت تعداد قیمت های پیشنهادی برای توسعه دهندگان را از ۹۶ به ۱۹۵ عدد گسترش داده است، به این ترتیب توسعه دهندگان گزینه های بیشتری برای انتخاب قیمت برای اپلیکیشن های خود خواهند داشت. علاوه بر این، مایکروسافت به دنبال نوسانات ارز، قیمت اپلیکیشن ها در برخی مناطق، متاثر از تغییرات ارزش های پولی تغییر داده است. کشور هایی که این تغییرات را داشته اند به شرح زیر هستند:

Algeria, Brazil, Colombia, Kazakhstan, Malaysia, New Zealand, Russia, Turkey و Ukraine

این تغییر قیمت متاثر از نوسانات ارز، به شرح زیر است:

۲۰۱۵-۱۱-۱۰_۲۱-۵۷-۴۱

قیمت در واحد پولی دلار آمریکا تغییری نکرده است، اما در واحد پولیرآل برزیلی،  شاهد یک کاهش هستیم. همانطور که گفته شد این تغییرات به خاطر نوسانات رخ داده در ارزش پول اتفاق افتاده است. اگر توسعه دهنده باشید، لازم نیست ویرایشی در اپلیکیشن یا اطلاعات آن در استور اعمال کنید، این تغییرات به صورت خودکار در استور اعمال خواهند شد.

منبع :

WMPOWERUSER

615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
morteza
پاسخ دهید چهارشنبه 21 آبان 1394

سلام
همه اینا خیلی خوبه ولی کسی نمیدونه مشکل میکروفن ۹۳۰ کی و چجوری میخواد حل بشه؟؟

ســپهــر
پاسخ دهید چهارشنبه 21 آبان 1394

” اما در واحد پولیرآل برزیلی، شاهد یک کاهش هستیم ”
فکر میکنم باید بنویسید افزایش ، چون قبلش ۶.۵۰ بوده الان شده حدود ۱۰ !

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,