_مایکروسافت پنل جدید

مایکروسافت و AT&T یک قرارداد عظیم ابری بستند اپلیکیشن‌های AT&T به اژور مهاجرت می‌کنند

قطعا نام کمپانی AT&T به گوشتان خورده است. این شرکت در واقع یکی از مخابرات‌های آمریکا است. و از بزرگترین‌ها هم هست. مهاجرت این یک شرکت به تنهایی مایکروسافت را یک جهش بسیار بزرگ برای نزدیک شدن به آمازون می‌دهد.

آمریکا مانند ایران دارای یک مخابرات مرکزی دولتی نیست. شرکت‌های خصوصی برای تامین نیازهای ارتباطاتی مردم کشور وجود دارند که علاوه بر ارائه خدمات، با هم رقابت سالمی دارند. یکی از محبوب‌ترین آنها AT&T است که در سراسر آمریکا خدمات رسانی می‌کند. ابعاد بزرگ سازمانی این شرکت به تنهایی می‌تواند در رشد اژور جهش ایجاد کند.

امروز AT&T و مایکروسافت یک اتحاد بزرگ و چند ساله را به رسمیت رساندند. به عنوان بخشی از این مشارکت، اژور تبدیل به ارائه‌دهنده مزایای ابری برای برنامه‌های غیر شبکه‌ای AT&T خواهد شد. AT&T در حال برنامه‌ریزی برای مهاجرت بیشتر کارهای غیر شبکه‌ای به اژور تا سال 2024 است. این حرکت AT&T به برنامه‌های اصلی شبکه اجازه می‌دهد تا خدمات به مشتریان خود را بهبود بخشند. AT&T همچنین مایکروسافت 365 را برای کارمندانش مستقر خواهد کرد.

سرویس مایکروسافت 365 شامل تعداد زیادی خدمات مایکروسافتی است که جداگانه و یا به صورت همزمان قابل خریداری هستند. ویندوز 10، آفیس و نرم‌افزارهای امنیتی در این بسته قرار می‌گیرند.

جدا از مایکروسافت 365 و اژور، این شرکت مخابراتی بزرگ و مایکروسافت در زمینه فناوری‌های لبه‌ای و 5G هم همکاری خواهند کرد. هر دو این شرکت‌ها در حال برنامه‌ریزی برای ارائه راه حل‌های یکپارچه صنعتی، از جمله در زمینه صدا، همکاری و کنفرانس، لبه‌های هوشمند و شبکه‌ها، IoT، امنیت عمومی و امنیت سایبری هستند. آنها در سال 2019 خدمات بیشتری را اعلام خواهند کرد.

جان داناوان، مدیر عامل شرکت ارتباطات AT&T گفت:

AT&T و مایکروسافت از جمله متعهدترین شرکتهایی هستند که تکنولوژی را برای مردم فراهم می‌کنند. با همکاری در تلاش‌های مشترک در مورد 5G، ابر و AI، ما سرعت نوآوری و تاثیر آن را برای مشتریان و جوامع افزایش می‌دهیم.

در ادامه مدیرعامل مایکروسافت، جناب آقای نادلا اشاره داشتند که:

AT&T در پیشبرد تعریف پیشرفت‌های فن‌آوری، از جمله 5G و محاسبات لبه‌ای و هر جنبه‌ای از کار و زندگی پرچمدار است. شرکت‌های پیشرو جهان در سرویس کلود ما هستند و ما خوشحال هستیم که AT&T مایکروسافت را برای تسریع نوآوری خود انتخاب کرد. ما با هم، و با قدرت Azure و مایکروسافت 365 راه‌هایی که AT&T از طریق آن‌ها نیروی کار، همکاری و شکل دادن به آینده رسانه‌ها و ارتباطات برای مردم در همه جا را فراهم می‌کند، ارتقا خواهیم داد.

این هم یک قرارداد بزرگ دیگر به سود مایکروسافت. این یک پیام برای شرکت‌های بزرگ دنیا است. دیگر وقتش رسیده است عضوی از اژور باشید.

منبع :

MSPOWERUSR

140 پست
سید علی جعفری
مهندس نرم‌افزار و شبکه. گرافیست، انیماتور و موشن گرافیست، سخنران و ارائه دهنده، 22 ساله از مشهد. علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای، زبان‌های خارجی و تکنولوژی‌های روز جهان. عاشق مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,