چندی پیش کمپانی گوگل اعلام کرده بود که  به زودی امکان مسدود سازی تبلیغات را به مرورگر خود یعنی گوگل کروم اضافه خواهد کرد. پس از اعلام این خبر شرکت مایکروسافت نیز دست به کار شده و نوید افزوده شدن این ویژگی به مرورگر اج را به کاربران خود داد تا کاربران اج نیز بتوانند تبلیغات مزاحم سایت های مختلف را مسدود کنند. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

البته با توجه به وجود طیف وسیعی از افزونه های مسدود کردن تبلیغات مزاحم، ممکن است ویژگی مسدود سازی پیش فرض مرورگر ها آن طور که انتظار می رود مورد استقبال قرار نگیرد. دلیل این موضوع هم این است که مسدود کننده های تبلیغات عرضه شده توسط گوگل و مایکروسافت تنها تبلیغاتی را که استاندارد های لازم را ندارند از دید کاربر مخفی کند. به عبارت دیگر کاربران از شر همه ی تبلیغات مزاحمی که در سایت های مختلف وجود دارد به طور کامل خلاص نخواهند شد. البته مقصود از این کار تولید و نمایش تبلیغاتی است که برای کاربران مزاحمتی نداشته باشند و از طرف اعتلاف تبلیغات بهتر مورد پسند باشند. این اعتلاف در نظر دارد تا ساز و کار نمایش تبلیغات در فضای وب را تغییر دهد تا در آینده شاهد تولید و نمایش تبلیغات کارآمد و کاربر پسند باشیم.

منبع :

MSPU

  • جمعه 1 اردیبهشت 1396 11:00
  • یک نظر
  • علیرضا عنادی
  • اخبار
397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
FarHaD
پاسخ دهید جمعه 1 اردیبهشت 1396

قابلیت سوایپ از چپ به برنامه های movie و groove اضافه شده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,