به عنوان بخشی از کنفرانس همکاری Inspire 2017، امروز کمپانی مایکروسافت همکاری خود با آی بی ام به منظور کمک به تقویت پشتیبانی از دستگاه های سرفس برای مشتریان سازمانی را اعلام کرد. به عنوان بخشی از این همکاری، مایکروسافت با تکیه بر سرویس های پشتیبانی فناوری آی بی ام (TSS)، ارائه ضمانت قابل تعمیم کامل مایکروسافت و “ارائه خدمات فناوری و پشتیبانی برای دستگاه های سرفس” را ارتقا و بهبود خواهد داد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت علاوه بر همکاری خود با آی بی ام، همچنین اعلام کرد که آن ها با طرح خدمات گسترده کامل مایکروسافت، خدمات پشتیبانی جایگزین روز کاری بعدی و در محل روز کاری بعدی را به مشتریان ارائه خواهند کرد. تمام این ها به برنامه شراکت مایکروسافت برای خدمات و پشتیبانی، که در Ignite 2016 اعلام شد، اضافه می شود و در حال حاضر در ده کشور در سراسر جهان فعال است.

در نهایت، مایکروسافت اتحاد نمایندگان فروش سرفس را معرفی کرد که قرار است اواخر پاییز امسال ارائه شود. این شرکت توضیح می دهد که این اتحاد اجازه می دهد که شرکای سرفس به سادگی به عناصر آموزشی و پشتیبانی دسترسی پیدا کنند. مایکروسافت اظهار داشته است:

برنامه آموزش اتحاد نمایندگان فروش سرفس شامل یک پورتال آنلاین نوسازی شده با ماژول های آموزشی و وبینارهای زنده برای محصولات تازه معرفی شده سرفس بوده و انگیزه هایی برای شرکای فروشنده فراهم خواهد کرد تا برنامه های آموزشی را کامل کنند. ما همچنین به وسیله سرمایه گذاری قابل توجه در ایجاد رهبری، تامین دارایی ها، دستورالعمل ها و مساعدت برای کمک به شرکایی که بازاریابی فوق العاده را تضمین می کنند و تجربه فروش سرفس در سطح وب ایجاد می کنند، پشتیبانی بازاریابی را بالا می بریم.

اگر چه این برنامه تا پاییز امسال جرایی نخواهد شد، ولی اتحاد نمایندگان فروش سرفس در حال حاضر در حالت پیش نمایش در وب سایت Surface Drumbeat site در دسترس است.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,