Microsoft-Real-Madrid2

همانطور که می دانید کمپانی مایکروسافت و باشگاه رئال مادرید مدتی است که همکاری رسمی خود را آغاز کرده اند. امروزه که تکنولوژی به هر گوشه ای از زندگی انسان ها راه یافته است، ورزش نیز به عنوان بخشی از زندگی انسان ها از این قاعده مستثنی نیست و ورزش نیز امروزه خود را به تکنولوژی روز مجهز کرده است. در همین راستا باشگاه رئال مادرید مایکروسافت را در درنیای تکنولوژی به عنوان همکار خود انتخاب کرده است.

اما به نظر می رسد که همکاری مایکروسافت و رئال مادرید وارد زمینه های جدید تری شده است، به تازگی مایکروسافت با همکاری مارسلو بازیکن تیم رئال مادرید پروژه جدیدی را آغاز کرده است که هدف آن فراهم کردن ابزار های تکنولوژی برای کودکان تحت حمایت مدارس بنیاد رئال مادرید در سراسر جهان است. با کمک مارسلو، مایکروسافت در تلاش است تا تحت برنامه ای به نام YouthSpark  به هدف بیش از ۴۰.۰۰۰ کودک در مدارس بنیاد رئال مادرید در ۷۲ کشور جهان دست یابد.

YouthSpark یک ابتکار جهانی از سوی مایکروسافت است که این فرصت را در اختیار جوانان می گذارد تا مهارت های تکنولوژی را در یک راه جذاب و سرگرم کننده توسعه دهند. این مهارت ها جوانان را برای حرکت به سمت زندگی در آینده ای بهتر به همراه تکنولوژی های امروزی آماده می کند.

منبع :

MSPOWERUSER

953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,